Turecki biznesmen utopi warszawskich urzędników?

INFO: Zatrzymany przed kilkoma dniami przez CBA na wręczaniu łapówki warszawskiemu urzędnikowi turecki biznesmen Sabri B. latami dokumentował swoje nieformalne pośrednictwo w załatwianiu spraw w stołecznych urzędach – pisze Onet.

 

Według portalu, “funkcjonariuszom udało się odnaleźć obszerne prywatne archiwum tureckiego przedsiębiorcy. To dokumenty, zdjęcia, nagrania oraz nośniki danych. P. Sabri B. miał dokumentować przez lata swoją nieformalną działalność polegającą na korzystnym załatwianiu “trudnych spraw” w stołecznych urzędach, korzystając przy tym z szerokich powiązań i wpływów także wśród polityków.

Portal pisze, że materiał jest na tyle obszerny, że tygodnie zajmie organom ścigania jego dogłębna analiza. Nie można wykluczyć, że stanie się podstawą do dalszych zatrzymań w stolicy i na terenie całego kraju.

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
Paweł K.FranioTomek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps…. A niech im tam, niech budują, byle prosto… cha cha

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. tytuł: ok!

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Jak oni ich właściwie złapali?! przez satelitę?! cha cha a z drugiej strony, obrotny urzędas, z którym da się wreszcie załatwić to i tamto, więc o to chodzi! Medal mu a nie kratki!

Tomek
Gość
Tomek

Jeśli się nie mylę, to Sabri budował wieżowiec Reform Plaza/Millenium Plaza/Atlas Tower przy placu Zawiszy. Już w czasach gdy go budowano było powszechnie wiadome, że właściciel robi grube przekręty, a policja regularnie gościa trzepała.

Franio
Gość
Franio

Nie “gościa trzepała” a “gościowi trzepała”, coby było mu dobrze 😉