fbpx

Turecki biznesmen utopi warszawskich urzędników?

INFO: Zatrzymany przed kilkoma dniami przez CBA na wręczaniu łapówki warszawskiemu urzędnikowi turecki biznesmen Sabri B. latami dokumentował swoje nieformalne pośrednictwo w załatwianiu spraw w stołecznych urzędach – pisze Onet.

 

Według portalu, “funkcjonariuszom udało się odnaleźć obszerne prywatne archiwum tureckiego przedsiębiorcy. To dokumenty, zdjęcia, nagrania oraz nośniki danych. P. Sabri B. miał dokumentować przez lata swoją nieformalną działalność polegającą na korzystnym załatwianiu “trudnych spraw” w stołecznych urzędach, korzystając przy tym z szerokich powiązań i wpływów także wśród polityków.

Portal pisze, że materiał jest na tyle obszerny, że tygodnie zajmie organom ścigania jego dogłębna analiza. Nie można wykluczyć, że stanie się podstawą do dalszych zatrzymań w stolicy i na terenie całego kraju.

 

Źródło: onet.pl

5 thoughts on “Turecki biznesmen utopi warszawskich urzędników?

  1. Jak oni ich właściwie złapali?! przez satelitę?! cha cha a z drugiej strony, obrotny urzędas, z którym da się wreszcie załatwić to i tamto, więc o to chodzi! Medal mu a nie kratki!

  2. Jeśli się nie mylę, to Sabri budował wieżowiec Reform Plaza/Millenium Plaza/Atlas Tower przy placu Zawiszy. Już w czasach gdy go budowano było powszechnie wiadome, że właściciel robi grube przekręty, a policja regularnie gościa trzepała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.