fbpx

Syn Polki może trafić do… homosi

INFO: Wiceminister sprawiedliwości, p. Michał Wójcik zapowiedział interwencję ws. Polki z Wielkiej Brytanii, której syn może trafić do adopcji do pary homosiów – podaje dziennik.pl.

 

Portal pisze, że brytyjski sąd zdecydował o tym, że syn Polki mieszkającej w Anglii może trafić do adopcji. Zgodę na to wyraził jego ojciec – obywatel Wielkiej Brytanii. Od pracowników opieki społecznej, którzy zajmują się adopcją, Polka dowiedziała się, że jej dziecko zostanie adoptowane przez… parę homosiów.

Wiceminister Wójcik zapowiedział intensywne działania w tej sprawie.

– Podejmiemy wszelkie działania, żeby to dziecko, jeżeli już musi być adoptowane, było adoptowane przez kobietę i mężczyznę – zapewnił.

 

Źródło: dziennik.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
mkmkmkPiotr Grembowiczsinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. to jest jakiś kretyński eufemizm! neologizm?! a ponadto tu nie tvn, polsat czy GW! więc można sobie podarować! cha cha

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. tytuł: proszę żadnych “homosi” (?!), tylko pederastów, homosexualistów, zboczeńców, dewiantów, zwyrodnialców etc.!

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

To grozi pedofilią! zgroza! kryminał! jak elton john, czy jak mu tam (ma już dwoje dzieci/chłopców z innym pederastą w adopcji, bo przecie nie przez nich urodzone/poczęte); wysłać tam lepiej tego Rutkowskiego na szybką akcję odbicia zakładnika! znowu PIS przynajmniej tyle pomoże…

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Imigranci powinni się asymilować, a nie narzucać swoim gospodarzom obyczaje wyniesione z miejsca, które opuścili. W UK istnieją małżeństwa homoseksualne, jeśli komuś się one nie podobają, to niech nie emigruje do UK, tylko do jakiegoś państwa muzułmańskiego.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Nie istnieje coś takiego jak “małżeństwo homoseksualne” – jest to pojęcie sprzeczne w sobie tak jak: “ciepłe lody”, “smok wawelski”, “wolne związki”. To co usiłują tworzyć osobniki ludziopodobne to są stada dwu- lub wieloosobnicze. Trzeba być albo naiwnym, albo wybitnie złośliwym, aby dziecko przekazać do takiego stada zboczeńców.