fbpx

Syn Polki może trafić do… homosi

INFO: Wiceminister sprawiedliwości, p. Michał Wójcik zapowiedział interwencję ws. Polki z Wielkiej Brytanii, której syn może trafić do adopcji do pary homosiów – podaje dziennik.pl.

 

Portal pisze, że brytyjski sąd zdecydował o tym, że syn Polki mieszkającej w Anglii może trafić do adopcji. Zgodę na to wyraził jego ojciec – obywatel Wielkiej Brytanii. Od pracowników opieki społecznej, którzy zajmują się adopcją, Polka dowiedziała się, że jej dziecko zostanie adoptowane przez… parę homosiów.

Wiceminister Wójcik zapowiedział intensywne działania w tej sprawie.

– Podejmiemy wszelkie działania, żeby to dziecko, jeżeli już musi być adoptowane, było adoptowane przez kobietę i mężczyznę – zapewnił.

 

Źródło: dziennik.pl

85 thoughts on “Syn Polki może trafić do… homosi

  1. ps. to jest jakiś kretyński eufemizm! neologizm?! a ponadto tu nie tvn, polsat czy GW! więc można sobie podarować! cha cha

  2. ps. tytuł: proszę żadnych “homosi” (?!), tylko pederastów, homosexualistów, zboczeńców, dewiantów, zwyrodnialców etc.!

  3. To grozi pedofilią! zgroza! kryminał! jak elton john, czy jak mu tam (ma już dwoje dzieci/chłopców z innym pederastą w adopcji, bo przecie nie przez nich urodzone/poczęte); wysłać tam lepiej tego Rutkowskiego na szybką akcję odbicia zakładnika! znowu PIS przynajmniej tyle pomoże…

  4. Imigranci powinni się asymilować, a nie narzucać swoim gospodarzom obyczaje wyniesione z miejsca, które opuścili. W UK istnieją małżeństwa homoseksualne, jeśli komuś się one nie podobają, to niech nie emigruje do UK, tylko do jakiegoś państwa muzułmańskiego.

    1. Nie istnieje coś takiego jak “małżeństwo homoseksualne” – jest to pojęcie sprzeczne w sobie tak jak: “ciepłe lody”, “smok wawelski”, “wolne związki”. To co usiłują tworzyć osobniki ludziopodobne to są stada dwu- lub wieloosobnicze. Trzeba być albo naiwnym, albo wybitnie złośliwym, aby dziecko przekazać do takiego stada zboczeńców.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.