fbpx

Sumliński: Czy to jeszcze Polska, czy już Izrael?

INFO: P. Wojciech Sumliński, dziennikarz i pisarz, poinformował na Twitterze, że Żydzi próbują zablokować jego najnowszą książkę.

 

“Protest Gminy Żydowskiej – po trzech godzinach od zawarcia umowy kierownictwo Domu Pielgrzyma Amicus zostało zmuszone do odwołania premiery naszej książki pt. „Powrót do Jedwabnego”. Czy to jeszcze Polska, czy już Izrael? Nie poddajemy się. Szukamy dalej” – napisał na Twitterze p. Sumliński.

 

Źródło: twitter.com

4 thoughts on “Sumliński: Czy to jeszcze Polska, czy już Izrael?

  1. to już nie ma większych problemów?! a tak w ogóle to trzeba uważać, gdzie, co i jak się mówi, do kogo i o czym, a z nimi szczególnie, kiedyś słyszałem taką przestrogę… bo to się mści, a oni są pamiętliwi i nie odpuszczą tak łatwo (vide M. Gibson, K. Gott, JKM, S. Michalkiewicz, RAZ też zdaje się)

    1. RAZ jako wierny PiSi propagandzista i pierwszy przydupas żoliborskiego kurdupla może spać spokojnie. Swoją drogą- jaky to PiSi agenci zaprosili to PiSie ścierwo do uczestnictwa w prawyborach prezydenckich? Na szczęście obawa o utratę synekury w TVPiS i odcięcie od ostatniego me(r)dium które jeszcze pozwala mu zamieszczać wypociny wzięła górę…..

  2. Oj, proszą się parchy o jakiś pogromik, proszą….. I zapewne się doproszą, bo choć w Polsce jest sporo kretynów- jak tych, co bronią sprytnej kurwy która- dzięki “niezawisłym” sądom- okradła p. Michalkiewicza, to są też ludzie normalni, którzy w końcu “wyjdą z nerw”…..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.