fbpx

Studentka medycyny zawieszona za rasistowskie komentarze

INFO: Władze Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego zawiesiły studentkę medycyny, która umieściła w sieci nagranie, w którym obraża kobietę pochodzącą z Ukrainy – podaje onet.pl.

 

Studentka zdenerwowała się, że Ukrainka zajęła jej miejsce w pociągu. Swoją frustrację postanowiła sfilmować i umieścić na prywatnym profilu mediów społecznościowych.

– Wczoraj ukraińska k**wa, tak zwana je**ana sprzątaczka, zajęła mi miejsce w pociągu – mówi na nagraniu studentka.

Dalej autorka filmiku informuje, że kupiła sobie dwa miejsca, by mieć gdzie położyć nogi, podkreślając, że ją stać, a “jak nie stać tych ukraińskich k**w na takie rzeczy, to niech nie jeżdżą”- napisała i dodała jeszcze: “Powinnam iść do konduktora, ale jestem dobra dla zwierząt”. Dziewczyna podkreśliła, że jest na “lekarskim” i według niej “jakaś hierarchia powinna zostać zachowana”.

Studentka przeprosiła i stwierdziła, że jej słowa to głupi żart. Przekonuje, że zawsze sprzeciwiała się nacjonalizmowi i wszelkim przejawom dyskryminacji. Władze UMW pozostały nieugięte. Zawiesiły studentkę w jej prawach i sprawę skierowały do prokuratury.

 

Źródło: onet.pl

9 thoughts on “Studentka medycyny zawieszona za rasistowskie komentarze

 1. ps. w Anglii są identyczne scenki, tyle że oni z Polakami/Polkami… ludzie ludziom… smutne

 2. nie, to nie tak, to chamówa małolatów/gimbazy pokolenia (a to studentka, dziewczyna, młoda kobieta!)… a tak w ogóle to obecnie Ukraińcy utrzymują polską gospodarkę, to oni pracują ciężko za psie pieniądze na np. strefach ekon. (młodzi ludzie, kobiety, chłopcy, dziewczyny etc.), mają wojnę (!), a to nie zabawa; i to dzięki nim to się jeszcze wszystko u nas jakoś kręci (JKM też to zauważył), bo Polacy siedzą na zasiłkach rentach (piwsko, nieróbstwo itp.), kradną i oszukują (vide np. D.Śl., ale i w całej Polsce jak słyszę); czyli to jest jakaś rehabilitacja za przeszłość, swych swych dziadków, bo już nie ojców!… sumując – źle!

 3. Jeśli faktycznie zajęła miejsce wykupione to po zwróceniu uwagi powinny to miejsce opuścić. Jeśli nie chciała opuścić miejsca to powinna przynajmniej zwrócić pieniądze za miejscówkę owej pasażerce. Natomiast pasażera przyszły postrach szpitali i przychodni powinna dostać ze 300 tys. grzywny do zapłaty na szczytny cel … w końcu napisała, że ją stać.

 4. I tak to jest se coś kupić, czego nie ma jak wyegzekwować. W komunizmie płaci się wg możliwości, a dostaje wg potrzeb.

 5. I MIAŁA RACJĘ!! Banderowskie ścierwa zalewają Polskę, panoszą się tu jak u siebie, mordują Polaków i nic!!! W Krakowie ukraiński student zabił- w akademiku- polskiego studenta. Związał mu ręce na plecach, założył worek na głowę i spokojnie pojechał na święta do domu. A co na to PiSia policja? Ano nic, to było samobójstwo!!! Normalnie pora odwdzięczyć się tym szmatom, kurwom i bucom za Wołyń- rżnąć, żywcem obdzierać ze skóry, palić, nawlekać na pale!! Kniazia Jaremy nam potrzeba, nie jarka- niezguły!!!

  1. Jebnij sie w leb pajacu raz, a porzadnie. Co powiesz na temat 25 milionow polakow za granica

   1. Nie będzie mnie pouczała miłośniczka zawszonych potomków banderowskich morderców!!!!

 6. Gdyby to samo powiedziała Żydówka do Polki, to nic złego by się nie stało, a nawet kilka ambasad wstawiłoby się za oburzoną Żydóweczką. W końcu jakaś hierarchia musi być zachowana i Żydówka mogłaby zostać nawet odznaczona medalem “za odwagę” albo za “walkę z antysemityzmem”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.