Starcie posłanki PiS z dziennikarką “GW” rozgrzało internautów

INFO: Dziennikarka “Gazety Wyborczej”, p. Dominika Wielowieyska próbowała zakpić z posłanki PiS. Dostała mocną odpowiedź – donosi tvp.info.

 

Dziennikarka na Twitterze skierowała złośliwą uwagę do posłanki WCz. Anny Siarkowskiej, sugerując, że realizuje lewicowo-liberalne ideały. Chodziło o fakt, że posłanka “łączy macierzyństwo i pracę zawodową”.

– Realizacja liberalno-lewicowych ideałów to zabijanie własnych dzieci, a nie próba łączenia pracy z ich wychowaniem – odpowiedziała p. Siarkowska.

 

Źródło: tvp.info

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
kar_macCyprianPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kar_mac
Gość
kar_mac

Realizacja LIBERTYŃSO-lewicowych ideałów to zabijanie własnych dzieci.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. tow. Jacek Kuroń “nie ma lewicy, nie ma prawicy”, dawno, dawno, temu… ale już po `89 roku! co ważne tutaj! czyli PRL bis! (nawet Kazik, M. Maleńczuk /vide jego “Czerwone tango”/ etc. to zauważyli i tak to nazwali).

Cyprian
Gość
Cyprian

Czerwone tango to piosenka Pudelsów, to ich kompozycja i tekst. Gnida Maleńczuk tylko ją wykonywała.
Wylansowano ją (rzeczoną gnidę), jak zaczęła pluć na prawicę

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Liberalizm, taki czy inny, nie ma nic wspólnego z lewicą tą czy tamtą, chyba że używamy nomenklatury jak w USA – tam liberalizm to synonim lewicy, jednak u nas nie; to pomieszanie pojęć jest na rękę Czerwonym/demosratom – nie ma lewicy, nie prawicy etc…. a np. PIS prawicą zaczęła nazywać GW!!! warto sprawdzić!!! Lewica to socjaliści, komuniści, demokracji, socjaldemokraci, postępowcy, zieloni, “ekolodzy” (zawłaszczenie!), obrońcy zwierząt (znowu zawłaszczenie – św. Franciszek był wcześniej!) etc.; na drugim biegunie, przeciwnym jest liberalizm, libertarianizm, libertynizm (vide M. de Sade), wolny rynek, kapitalizm, anarchokapitalizm etc. Tow. Dominika W. to dziś zwykła komunistka, żaden tam liberał,… Czytaj więcej »