fbpx
Oficjalny portal rozpoznawalnego na całym świecie polityka – Janusza Korwin-Mikkego.
Oficjalny portal Janusza Korwin-Mikkego.

INFO: Media głównego nurtu nie kryją oburzenia konferencją "Współczesne oblicza patologii społecznych", która odbędzie się w grudniu w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu.

Szczególnie oburzona wydaje się być "Gazeta Wyborcza", która podkreśliła, że radomska uczelnia uznała za patologię m.in. "nietypowe zachowania seksualne skierowane przeciwko wolności seksualnej, prawu i obyczajowości oraz patologie seksualne: homoseksualizm, kazirodztwo, pornografia, pedofilia, prostytucja, erotomania, gwałt i napaść seksualna".

Dr Sylwester Bębas, dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych WSH i zarazem organizator zjazdu, broni się twierdząc, że doszło do nieporozumienia.

– Ten punkt został źle odczytany. Homoseksualizm jest tu wymieniony nie jako patologia, ale nietypowe zachowanie seksualne. Jestem daleki od tego, żeby homoseksualizm traktować jako patologię, ale chyba się pani ze mną zgodzi, że to jest nietypowe zachowanie seksualne – przekonuje p. Bębas. Zapewnił jednak media i oburzone środowiska gejowskie, że usunie homoseksualizm z programu konferencji.

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

Opracował: G.K.

Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x