fbpx

Sośnierz chce debaty z Biedroniem

INFO: P. Robert Biedroń, lider Wiosny, domaga się debaty z pp. Kaczyńskim i Schetyną. Na jego apel zareagował CEP Dobromir Sośnierz – podaje dorzeczy.pl.

 

P. Sośnierz przekonuje, że p. Biedroń nic ciekawego nie usłyszy od pp. Kaczyńskiego czy Schetyny, za to od niego może się dowiedzieć ciekawych rzeczy.

– Jak p. Robert Biedroń taki chętny do debatowania, to niech sobie nie zawraca głowy mrzonkami o dopuszczeniu do debaty Liderów, bo mu tam jeszcze sporo brakuje, tylko niech podejmie rękawicę, której nie podjął kiedyś p. Robert Gwiazdowski i rzeczowo wytłumaczy w rozmowie ze mną, co chce robić w Unii w świetle dotychczasowych naszych osiągnięć w tej sprawie. Co ciekawego mogą powiedzieć Schetyna czy Kaczyński ? To będą flaki z olejem. A ze mną Pan się nie wynudzisz… A może i czegoś dowiesz…;) Tak że proszę o sygnał, kiedy się ustawiamy pod tym Sejmem. Wszak – cytuję – “debata jest istotą demokracji” – napisał europoseł Konfederacji na Facebooku.

 

Źródło: dorzeczy.pl

One thought on “Sośnierz chce debaty z Biedroniem

  1. Pytanie po co Biedroń miałby rozmawiać z jakimś pisowskim podnóżkiem? Większy sens miała by debata bezpośrednio z Kaczyńskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.