fbpx

SN uznał pierwszy protest wyborczy

INFO: Sąd Najwyższy uznał za zasadny pierwszy spośród 274 złożonych protestów wyborczych – podaje dziennik.pl.

 

Protest dotyczył głosowania w jednej z obwodowych komisji w Szczebrzeszynie w wyborach do Sejmu. Jak pisze portal, jeden z kandydatów otrzymał tam 0 głosów, a tymczasem cała jego rodzina i znajomi oddali na niego głos. W sumie powinien mieć przynajmniej 20 głosów. SN uznał protest wyborczy za zasadny, ale ocenił, iż stwierdzone naruszenia pozostają bez wpływu na wynik wyborów.

 

Źródło: dziennik.pl

21 thoughts on “SN uznał pierwszy protest wyborczy

  1. It’s really a nice and useful piece of info. I’m glad that you shared this helpful information with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

  2. I blog often and I truly thank you for your information. This article has truly peaked my interest. I’m going to book mark your blog and keep checking for new information about once a week. I opted in for your Feed as well.

  3. cha cha ale to kolejny taki przypadek jak co wybory! a sami wcześniej orzekli, że ponowne liczenie głosów tu czy tam i tak niczego nie da, nie zmieni i jest bezzasadne! (vide S. Michalkiewicz); zgroza+brak logiki! nawet tej dla prawników

    1. Robo, wpierw wzorem Smiersz wielogodzinne przesłuchania, gdy nie dają takiemu spać, a w przerwach między odpytką polewają wodą. Warto by się bowiem dowiedzieć, jak to wszystko przebiegało, nieprawdaż?

      No a niejako przy okazji, pewnikiem wyszły by jeszcze jakieś inne ciekawostki, nie wątpię!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.