fbpx

Skandal na Targach Książki Historycznej

INFO: Podczas Targów Książki Historycznej w Warszawie p. Katarzyna Rabiega, komisarz targów groziła redaktorowi naczelnemu „Najwyższego Czasu!” dr. Tomaszowi Sommerowi wyrzuceniem z imprezy – podaje nczas.com.

 

Portal pisze, że prawdopodobnie pod naciskiem feministek, stoisko było blokowane przez organizatorów, którzy zapowiedzieli, że za rok już w ogóle “Biblioteki Wolności” tam nie będzie.

– Wydawnictwo “Biblioteki Wolności” jest blokowane. Organizatorzy nie chcą nam pozwolić promować swojego stanowiska, a takie prawo w ramach opłaty ma każdy uczestnik targów – mówił p. Marek Skalski z wydawnictwa “Biblioteka Wolności”.

Ochroniarze próbowali też wyprosić red. Stanisława Michalkiewicza z targów, argumentując, że chodzi o jego bezpieczeństwo. Ostatecznie publicysta pozostał na targach.

Przed wejściem na teren imprezy grupka feministek zorganizowała protest przeciwko p. Stanisławowi Michalkiewiczowi.

 

Źródło: nczas.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
MagdaPiotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Magda
Gość
Magda

Byłam na targach. Było stoisko Krytyki Politycznej i nikt nie protestował. Za to przed wejściem stała młoda kobieta z dwójką dzieci i dosłownie wydzierała się “antysemityzm, nacjonalizm wstyyyyyyd”. Jak dla mnie przypadek kliniczny, ale gdzie była ochrona? Dlaczego spokojni ludzie mają być narażani na podobne żenujące widowiska w miejscu wydarzenia kulturalnego.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

E tam skandal, po prostu demokracja! a więc i szantaż, groźby, przemoc, nienawiść, blokady, strajki, siła, przemoc etc.; a jakieś prawo, zasady, umowy, policja są?!
(uwaga dla pewnego nieuka k…, co domaga się dzisiaj XIX – wiecznej polszczyzny, tutaj zastosowano szyk łaciński /orzeczenie na końcu zdania/ jak w staropolszczyźnie, szczególnie w XVII w., baroku!).