fbpx

Siarkowska mocno o postulatach lewicy

OPINIA: Nie widać troski o dzieci, lecz o dobre samopoczucie homoseksualistów – powiedziała w rozmowie z TV Republika WCz. Anna Siarkowska z PiS.

 

P. Siarkowska skomentowała m.in. wypowiedź p. Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania, kandydata w prawyborach prezydenckich w PO, który oznajmił, że jest za legalizacją małżeństw homoseksualnych.

Zdaniem poseł Siarkowskiej, takie słowa p. Jaśkowiaka świadczą o tym, że polityk ten popiera również adopcję dzieci przez pary homoseksualne.

– Takimi wypowiedziami pan Jaśkowiak dołącza do chóru lewicy, która chce odebrać dzieciom prawo do posiadania taty i mamy – wskazała. – Ostatnie postulaty lewicy, te, które dotyczą seksualizacji dzieci, mają im odebrać beztroskie dzieciństwo i niewinność. Wszystko to lewica czyni w służbie ideologii – dodała.

Mówiąc o adopcji p. Siarkowska podkreśliła, że za jej pośrednictwem realizuje się prawo dzieci do posiadania rodziców adopcyjnych, nie zaś rodziców do posiadania dziecka.

– W tym wszystkim, w tych postulatach LGBT czy skrajnej lewicy nie widać tej troski o dzieci, lecz o homoseksualistów i ich dobre samopoczucie – podsumowała posłanka PiS.

 

Źródło: telewizjarepublika.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
PawełPiS to nie jest centrum, tylko lewicakar_macPiotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

zdziwiona…; musztarda po obiedzie, to postawcie się jako cały PIS przeciw pederastom. homo, zwyrodnialcom! degeneratom, zboczeńcom, którzy deprawują dzieci (pedofilia) i do kryminału; bo tak to tylko puste próżne, na pokaz i dla picu gadanie! i te jej salonowe, warszawskie, telewizyjne idiotyczne eufemizmy… zgroza
Wstyd za Wlkp., Poznań, tamtejszą władzę (i lud od którego pochodzi!) RIP

kar_mac
Gość
kar_mac

“(…) postawcie się jako cały PIS przeciw pederastom. homo, zwyrodnialcom! degeneratom, zboczeńcom, którzy deprawują dzieci (pedofilia) (…)”.
Właśnie!

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Zawsze tak gadali, że są przeciwko, a w rzeczywistości w episkopacie pedalili się z Rydzykiem i krzywdzili dzieci. PiS to jest najbardziej zakłamana partia na Polskiej scenie politycznej. I jak tu nie być anty-pis? Poza tym, libertarianie są konkretni, a miernoty z PiS-u ciągle wycofują się ze swoich ustaw – to jest przepaść intelektualna i różnica klas, ale już niebawem libertarianizm zatriumfuje.

Paweł
Użytkownik
Paweł

Nie postawią się bo wtedy kryptopederaści z PiS ( z żoliborskim kurduplem i klęczącym przed nim Ziobrą) ogłosiliby schizmę- i byłoby po PiS!!