Shaded opowiedziała o swoich traumatycznych przejściach z chłopakiem

INFO: P. Miriam Shaded, szefowa Fundacji Estera, opowiedziała o swoich traumatycznych przeżyciach z byłym partnerem Jakubem W. – donosi wPolityce.pl.

 

– Mój partner niszczył moje sprzęty, laptopy, komórki, pracę. Kobiety w tego typu sytuacjach przestają być aktywne. Muszą się chronić przed partnerem. Często ta przemoc związana jest z zamęczaniem, by nie miała na głowie nic oprócz partnera – mówiła p. Shaded. – Na początku było dobrze, a potem zaczęły się zdrady, zaczął się starać mnie kontrolować, bym nie odeszła i nic nie mogła zrobić. Zaczął nagrywać materiały, by mnie szantażować. Bałam się, że opublikuje upokarzające materiały, które nagrał, gdy mnie odurzył. Bałam się, że wyleje na mnie kwas. On był nieobliczalny – podkreśla.

 

Źródło: wpolityce.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
NIE CZYTAJ TROLOWANIAsariuszmanusinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sariusz
Użytkownik
sariusz

W Syrii to by było nie do pomyślenia.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

No, czyli potraktował panią w najlepszym katolickim stylu. Rodzina z przemocą to ostoja polskości. Takiej rodziny należy bronić przed LGBT.

manu
Użytkownik
manu

A przede wszystkim dzieci należy chronić przed lgbt.

NIE CZYTAJ TROLOWANIA
Gość
NIE CZYTAJ TROLOWANIA

A poza tym nie warto dyskutować z trollami: “sinceritas”, “sariusz”, jeśli nie zaczniemy ich olewać i traktować jak powietrze to nigdy nie przestaną tutaj pierd…lić