Samorządowcy urządzili sobie pijacką orgię w Niemczech

INFO: Jak donosi portal swidnica.naszemiasto.pl, po ostrej popijawie polskich samorządowców, Niemcy zerwali 22-letnią współpracę partnerską między Strzegomiem a miastem Torgauer.

 

Powodem zerwania współpracy było skandaliczne zachowanie polskiej delegacji ze Strzegomia (woj. dolnośląskie). Polscy samorządowcy mieli być kompletnie pijani i mieli zdemolować hotel, w którym się zatrzymali. Burmistrz przekonuje, że żadnej demolki nie było. Przyznał jednak, że jeden z urzędników zarzygał pokój hotelowy, ale szkody z tego tytułu pokrył z własnej kieszeni.

 

Źródło: naszemiasto.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
KamilPiotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kamil
Gość
Kamil

I bardzo dobrze, że zerwano współpracę. Taka współpraca do niczego nie służy mieszkańcom obu miast. Jedyny cel miast partnerskich to jest więcej powodów do wspólnego imprezowania i wycieczek przedstawicieli władz i radnych na koszt podatnika.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

… jak to samorządowcy cha cha, zdaje się z sld/pzpr, czy jak im tam dziś; znowu wstyd, ale co, im tam, im to lata… najgorsze, że to się odbywa za pieniądze podatników, więc zamiast wdzięczności, dodatkowa pogarda, bo czują się panami tego świata i są bezkarni tak naprawdę! – to trzeba zmienić – zlikwidować urzędy, urzędasów, całą tą biurokrację, a zamiast tego wysłać ich na strefę ekonomiczną albo na działalność gospodarczą to się pod koniec życia nauczą pracować i liczyć, na siebie! JKM! słyszysz i nie grzmisz?! socjalizm q…