fbpx

Sąd uchylił wyroki ws. drukarza

INFO: Sąd Apelacyjny w Łodzi uchylił wcześniejsze wyroki, jakie usłyszał drukarz, który odmówił druku plakatów LGBT – informuje polsatnews.pl.

 

Sprawa pracownika drukarni trwa od 2015 r., kiedy odmówił on druku plakatów fundacji LGBT, tłumacząc to swoimi przekonaniami. Teraz Sąd Apelacyjny postanowił uchylić wcześniejsze wyroki i umorzył postępowanie.

Sąd podkreślił, że przepis, na podstawie którego uznano winę drukarza, już nie istnieje, bo został usunięty z porządku prawnego przez TK.

 

Źródło: polsatnews.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
klioes vel pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Wyklęci motto: „Młodzi ludzie w poszukiwaniu korzeni zaczęli rozgarniać śmietnik historii. (…) I natrafili na kości bohaterów.“ (St. Michalkiewicz) Co to za kości? Kto leży na „łączce”? Rozpoznać kto to? daremne starania Po dokumentach, albo po obrączce… Trup nie miał żaden być do rozpoznania! Wyklęci mieli być anonimowi. Wymazać chciano ich z ludzkiej pamięci. A więc nie mieli mogił mieć swych owi Żołnierze. Mieli pozostać wyklęci! Zbrodnię zdradziły kości: strzał w tył głowy. Tak umierali za Polskę Polacy. Wypróbowany to strzał… urzędowy. „Urząd miał w Polsce bardzo wiele pracy.” „Wtedy, gdy jeszcze argumentu siła Nie pomagała, to argument siły Pomógł.”… Czytaj więcej »