fbpx

Sąd skazał niemieckiego przedsiębiorcę, który znieważał Polaków

INFO: Sąd Rejonowy w Wejherowie skazał niemieckiego przedsiębiorcę Jana G. oskarżonego o obelżywe znieważanie 5 pracowników – informuje portal wsensie.pl.

 

Sąd skazał przedsiębiorcę na karę 20 tys. zł grzywny. Za groźby karalne wobec jednego z pracowników orzekł karę 8 miesięcy więzienia w zawieszeniu na 2 lata. Niemiec został także zobowiązany do pisemnego przeproszenia w języku polskim b. pracownicy firmy p. Natalii Nitek-Płażyńskiej, wobec której kierował groźby karalne.

Niemiecki przedsiębiorca, co zostało nagrane z ukrytej kamery, mówił m.in.: “Nienawidzę Polaków, nie to, że ich nie lubię, nienawidzę ich. Oni wszyscy są cwelami i idiotami. Lepiej jest w Afryce. Jesteście gównem”. P. Jan G. miał również mówić: “Tak, jestem! Jestem hitlerowcem! To wina tego kraju, że taki jestem”. Na nagraniu słychać też jak Niemiec mówi: “Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu”.

 

Źródło: wsensie.pl

5 thoughts on “Sąd skazał niemieckiego przedsiębiorcę, który znieważał Polaków

 1. Sąd się zbłaźnił.
  Jan G. nie miałby problemu z zabiciem wszystkich Polaków? To śmieszne.
  “Nie dla mnie przyjaźń polsko-niemiecka
  Niemców nienawidzę od dziecka” – Maciej Maleńczuk

 2. A może cały naród za masowe mordy (z premedytacją i okrucieństwem, wyrafinowaniem, przyjemnością, bezwzględnością, bestialstwem, bez żadnej skruchy do dziś) na polskim przez ostatnie kilka stuleci, co najmniej od XVII wieku?! RIP

   1. cha cha ok to wracamy do X stulecia i Mieszka I… ale co tam jeszcze wcześniej, do Germanów, Rzymian etc. cha cha baśni Kraszewskiego jak to było za…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.