Rząd: Przedsiębiorcy przeżyją wyższy ZUS

INFO: Z analiz resortu przedsiębiorczości na temat wpływu wzrostu składek na ubezpieczenia społeczne na sytuację przedsiębiorców wynika, że nie ma dramatu – podaje money.pl.

 

JE Jadwiga Emilewicz, szefowa resortu przedsiębiorczości, która zleciła analizę dotyczącą wpływu wzrostu składek na ubezpieczenia społeczne na sytuację przedsiębiorców ocenia, że “to nie jest tak dramatyczne”. Przedsiębiorcy będą musieli jednak co miesiąc wyłożyć około 100 zł więcej.

Również z badania Warsaw Enterprise Institute wynika, że przedsiębiorców boli co innego. To nie składki zdrowotne i ZUS są największym problemem polskich przedsiębiorców. Sami wprost przyznają: konieczną zmianą powinna być obniżka VAT. Takich nowości oczekuje aż 90% przedsiębiorców – wynika z badania.

 

Źródło: money.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
JackHolbornjarkosinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Nie mają innego wyboru, skoro trzeba opłacić korwinowsko-pisowskie obniżenie wieku emerytalnego.

jarko
Użytkownik
jarko

“Statystyczny Polak żyje 74 lata, Polka 81,8 lat. Długość życia w Polsce przestała się już praktycznie wydłużać. Między 2014 a 2017 rokiem wzrosła w przypadku zarówno mężczyzn jak i kobiet zaledwie o 0,2 roku.”
https://oko.press/polska-nie-zdrowieje-srednia-dlugosc-zycia-w-naszym-kraju-przestala-rosnac-raport-o-stanie-zdrowia-spoleczenstwa/

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Po co ta manipulacja? To nie Korwin obniżył?