fbpx

RPD: Rodzicami nie mogą być pary jednopłciowe

OPINIA: Sąd jasno i jednoznacznie stwierdził, że związki jednopłciowe są sprzeczne z polskim systemem prawnym – podkreślił p. Mikołaj Pawlak, rzecznik praw dziecka.

 

Rzecznik poinformował, że Naczelny Sąd Administracyjny nie zgodził się na wpisanie do polskich ksiąg zagranicznego aktu urodzenia dziecka, w którym jako rodzice widnieją dwie kobiety.

– Ta uchwała ma kolosalne znaczenie dla polskiego systemu prawnego. Nie pozostawia żadnych wątpliwości, że rodzicami dziecka nie mogą być pary jednopłciowe. Co więcej, nie da się w żaden, nawet pośredni sposób zalegalizować jednopłciowych małżeństw. Dla mnie obowiązujące prawo jest oczywiste, dla niektórych środowisk, jak widać, nie, dlatego tak cenna jest dzisiejsza uchwała Naczelnego Sądu Administracyjnego – podkreślił p. Pawlak.

 

Źródło: tvp.info

4 thoughts on “RPD: Rodzicami nie mogą być pary jednopłciowe

 1. Nie istnieje coś takiego jak “małżeństwo homoseksualne” – jest to pojęcie sprzeczne w sobie tak jak: “ciepłe lody”, “smok wawelski”, “wolne związki”. To co usiłują tworzyć osobniki ludziopodobne to są stada dwu- lub wieloosobnicze. Trzeba być albo naiwnym, albo wybitnie złośliwym, aby dziecko przekazać do takiego stada zboczeńców.

 2. widocznie dziś mogą jak widać w UE i całym tym bożym świecie… a jeśli zmienią płeć po ożenku…?!

 3. Etyczka z piekła rodem

  „Gwałcił i Mieszko, i Napoleon…”
  Romek Polański też? – Chyba nie on…
  „Żołnierze winni gwałtów wyklęci…”
  A pederaści? – nie, bo są święci!

  A policjanci w gettach żydowscy?
  NKWDziści? Żołnierze prości
  Armii Czerwonej oraz rabini
  Z Nowego Yorku?… Nie, ich nie wini

  Magda Środzina. Lecz wini księży:
  „Kościół – on gwałci nas i ciemięży!!!”
  (Myślę, że Madzia tęskni za wzwodem.
  Fantazje – one piekła powodem!)

  https://dorzeczy.pl/kraj/122341/sroda-rozgrzesza-polanskiego-gwalcicielami-byli-zapewne-i-mieszko-i-i-napoleon-i-niejeden-zolnierz-wyklety.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.