fbpx

Razem chce wprowadzić pensję maksymalną

FUTURO: Partia Razem chce wprowadzić pensję maksymalną – donosi portal wsensie.pl.

 

O tym absurdalnym pomyśle poinformowała WCz. Daria Gosek-Popiołek. Posłanka nie podała jednak żadnych szczegółów. Informację potwierdziła p. Julia Zimmermann z partii Razem, która na antenie TVN24 oznajmiła, że jej ugrupowanie nie uzgodniło jeszcze konkretnej kwoty, jaką maksymalnie można by w Polsce zarabiać.

 

Źródło: wsensie.pl

48 thoughts on “Razem chce wprowadzić pensję maksymalną

  1. Zaraz zjawią się sedesariusze i zaczną tłumaczyć że pensja maksymalna to jedna z wartości unijnych

  2. Typowe dla lewackich nieudaczników. Sami nic nie potrafią, na niczym się nie znają- po za pasożytowaniem na ludzkiej pracy- więc z zawiści chcą odebrać tym, którzy potrafią, którym się chce. Konfederacja powinna zgłosić projekt- KAŻDEMU WEDŁUG JEGO POSTULATÓW. Lewakom wprowadzić pracę do 85 roku życia, przymusową aborcję i eutanazję, maksymalną emeryturę i pensję, ZAKAZ korzystania z prywatnych szpitali, szkół, sklepów, środków transportu, przymusową kolektywizację wszystkiego- itp. A normalnym ludziom- likwidacja przymusu ubezpieczeń społecznych, likwidacja PIT- wiadomo ci jeszcze, nie będę tu programu Konfederacji powtarzał.

  3. Tych durniów marxistowskich, tumanów i nieuków (+ te ich brednie), dzieci esbeków (?!), komuny, socjalizmu, PRL, Che Guevary… ktoś konkretny wpuścił do sejmu – system/ustrój demokratyczny, wybory. wyborcy etc./chore, pora z Polski wyjeżdżać, uciekać/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.