fbpx

Radni PiS protestują przeciwko “tęczowemu piątkowi”

INFO: Gdańscy radni PiS nie zgadzają, się by w miejskich szkołach promowana była ideologia środowisk LGBT – donosi polsatnews.pl.

 

W przyszłym tygodniu w Gdańsku ma być “Tęczowy piątek” i w związku z tym radni PiS zażądali wycofania się z promowania LGBT. Nie zgadzają się, by dzieci uczyły się na standardach Światowej Organizacji Zdrowia, które nie są wytycznymi do wprowadzania zmian w polskim prawie. Radni będą sprzeciwiać się wszelkim działaniom, które mają na celu propagowanie środowisk LGBT w gdańskich szkołach.

Radni z Klubu PiS podkreślili, że działania władz Gdańska “od dłuższego czasu promują te środowiska” poprzez wprowadzanie do szkół “warsztatów »Zdrovve Love«, promocji »Tęczowych Piątków«, szkoleniu trenerów antydyskryminacyjnych do prowadzenia innych zajęć o wątpliwych treściach”.

 

Źródło: polsatnews.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
baszaJackHolbornJohn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
John
Gość
John

Nie godzę się na ideologię katolicką w szkołach. I co?

JackHolborn
Gość
JackHolborn

Ch.jem go!
Baranie jeden.

basza
Użytkownik
basza

Cywilizacja łacińska stała się podstawą, do niebywałego sukcesu cywilizacyjnego. Wszak na podobnym stopniu rozwoju, co Europa w XVII w. było przed nią wiele innych, dużo starszych cywilizacji. A jednak do rewolucji przemysłowych tam nie doprowadzono. Czemu? Bo Państwo pracowało na wybrańców, zaś w chrześcijaństwie ludzie byli równi wobec Boga! Junction jest oczywiste!