PSL chce referendum ws. związków partnerskich

INFO: Można by było zaproponować referendum w sprawie związków partnerskich i wreszcie to rozstrzygnąć – zaproponował WCz. Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL.

 

P. Kosiniak-Kamysz stwierdził, że “kwestie związane z dostępem do informacji medycznej czy związane z dziedziczeniem pewnie powinny znaleźć jakieś rozwiązanie”.

– Do tej pory nikt nie zaproponował takiej ustawy, która by uzyskała akceptację Sejmu, a co dopiero trafiłaby do prezydenta – przypomniał.

 

Źródło: onet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Paweł K.Cyprian Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

Faq PSL!; co oni mają wspólnego z chłopstwem?! to sld bis a nawet gorzej prawie nowoczesną czy razem! zgroza, na pal ich z tymi zboczuchami and go to hell – hell awaits (Bible)
A może tak kastracja homo/pede?! JKM co sądzisz co tym?!

Cyprian
Gość
Cyprian

W każdym szpitalu pacjent może wskazać osobę, która będzie miała wgląd w dokumentację i sprawdzi kto zszywał rozszarpany odbyt partnera po ostrej jeździe (jak u znanego piosenkarza}. No właśnie, dlaczego żaden miłośnik stosunków doodbytniczych nie zaproponował ustawy, sam lub za pośrednictwem jakiegoś posła zoofila, nekrofila albo innego pedała? Dlaczego Kosiniak wychodzi przed szereg, czyżby i on ?