fbpx

Przez homosi wirus HIV mnoży się na potęgę

INFO: W ostatnich latach liczba nowych zakażeń wirusem HIV w Polsce była najwyższa od 1985 r. – donosi “Dziennik Gazeta Prawna”.

 

W 2018 r. średnio trzech Polaków dziennie dowiadywało się o zainfekowaniu wirusem. Zdecydowana większość osób żyjących z HIV w naszym kraju to mężczyźni (88%), podczas gdy w skali całego świata 51% zakażonych stanowią kobiety.

Zdaniem ekspertów, problem będzie narastał. Wskazują, że w latach 90. XX w. 80% zakażonych w Polsce stanowili narkomani, głównie korzystający z iniekcji dożylnych. Tymczasem dziś w grupie zakażonych jest ich tylko 8%. Dominują mężczyźni homo- i biseksualni. Największe ryzyko infekcji wirusem występuje w grupie mężczyzn deklarujących się jako MSM (mężczyźni mający seks z mężczyznami).

“Dane z anonimowych ankiet wskazują, że aktywny MSM w wieku 20-40 lat w ciągu miesiąca może mieć nawet 50 różnych partnerów. Ale zdarza się, że takie osoby przyznają się do 500 kochanków miesięcznie” – pisze gazeta.

 

Źródło: gazetaprawna.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
leda16CyprianNonickPiotr GrembowiczJakub Malicki Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nonick
Gość
Nonick

Zapewne ich skłonności mają tu sporo do rzeczy, ale chyba głównie chodzi o ilość przypadkowych kontaktów seksualnych. Jak wygląda procent zakażeń w przypadku podobnie aktywnych heteryków?

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

tak najbardziej właśnie przez nich – homo/pederaści/pedofile; a dolina hiv w Polsce to jest właśnie Wrocław/Breslau, jeszcze przed wojną miasto burdeli, alkoholizmu, wszelkiej przestępczości (morderstwa, złodziejstwo itp.) i dziś aids, ale to jest temat tabu, więc nikt tam o tym nie mówi i nie przeciwdziała temu!… “go to hell” /Vader/, non RIP

leda16
Gość
leda16

A o tym przede wszystkim powinno się mówić + nowotworach złośliwych odbytu dzieciom w szkole a nie o tolerancji, akceptacji i poszanowaniu seksu doodbytniczego.
W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego – Korwin na prezydenta – Amen.

Jakub Malicki
Gość
Jakub Malicki

Temat jest bardzo ciekawy (choć przerażający…) i warto dowiedzieć się więcej. Proszę dodać źródło, będę wdzięczny.

sariusz
Użytkownik
sariusz

A w której to partii była “epidemia” kiły, bo już zapomniałem?

Cyprian
Gość
Cyprian

W WSI.

AKowiec
Gość
AKowiec

To banderowcy są nosicielami HIV.