fbpx

Przeszedł do PiS-u i zmienił zdanie o 447

OPINIA: W mojej ocenie, nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza – powiedział WCz. Tomasz Rzymkowski z PiS, pytany o ustawę “Anty 447” zgłoszoną przez klub Kukiz’15. 

 

Jeszcze w maju p. Rzymkowski mówił, że “wyrzucenie z porządku obrad ustawy w sprawie żydowskich roszczeń jest dla Polaków upokarzające”. Poseł był wtedy członkiem Kukiz`15. Teraz, po przejściu do PiS twierdzi, że nie ma problemu.

– Co prawda, był list amerykańskich senatorów do sekretarza stanu, ale takich listów senatorzy wykonują bardzo dużo do administracji federalnej, prezydenckiej. To nie jest istotne. W mojej ocenie, nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza – wskazał.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
CyprianPiS to nie jest centrum, tylko lewicasinceritas Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ktoś na turboprawicy wymyślił, że kluczem do koryta będzie tradycyjny polski antysemityzm, to się dostosowywał. PiS ma inną linię, to też się dostosował.

PiS to nie jest centrum, tylko lewica
Gość
PiS to nie jest centrum, tylko lewica

Koryto należy zlikwidować – czyli wywalić większość niepotrzebnych urzędników z roboty.

Cyprian
Gość
Cyprian

Dzięki tradycyjnemu antysemityzmowi, synagogi w Niemczech pilnowane są przez uzbrojoną policję. Polski tradycyjny antysemityzm wyznaczany jest przez Gazetę żydowską dla Polaków. Może ktoś zna przyczyny tradycyjnego antysemityzmu w Japonii. Słynny antysemityzm bez żydów, dodam tylko, że nie ukazuje się tam Gazeta Wyborcza i nie udziela się na forach sinceritas.