fbpx

Przeszedł do PiS-u i zmienił zdanie o 447

OPINIA: W mojej ocenie, nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza – powiedział WCz. Tomasz Rzymkowski z PiS, pytany o ustawę “Anty 447” zgłoszoną przez klub Kukiz’15. 

 

Jeszcze w maju p. Rzymkowski mówił, że “wyrzucenie z porządku obrad ustawy w sprawie żydowskich roszczeń jest dla Polaków upokarzające”. Poseł był wtedy członkiem Kukiz`15. Teraz, po przejściu do PiS twierdzi, że nie ma problemu.

– Co prawda, był list amerykańskich senatorów do sekretarza stanu, ale takich listów senatorzy wykonują bardzo dużo do administracji federalnej, prezydenckiej. To nie jest istotne. W mojej ocenie, nasz porządek prawny w zupełności nas zabezpiecza – wskazał.

 

Źródło: dorzeczy.pl

3 thoughts on “Przeszedł do PiS-u i zmienił zdanie o 447

  1. Ktoś na turboprawicy wymyślił, że kluczem do koryta będzie tradycyjny polski antysemityzm, to się dostosowywał. PiS ma inną linię, to też się dostosował.

    1. Koryto należy zlikwidować – czyli wywalić większość niepotrzebnych urzędników z roboty.

    2. Dzięki tradycyjnemu antysemityzmowi, synagogi w Niemczech pilnowane są przez uzbrojoną policję. Polski tradycyjny antysemityzm wyznaczany jest przez Gazetę żydowską dla Polaków. Może ktoś zna przyczyny tradycyjnego antysemityzmu w Japonii. Słynny antysemityzm bez żydów, dodam tylko, że nie ukazuje się tam Gazeta Wyborcza i nie udziela się na forach sinceritas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.