Prokuratura sprawdza wszystko ws. śmierci posła Wójcikowskiego

INFO: 5 dni przed tragiczną śmiercią, poseł Rafał Wójcikowski mówił, że odwiedzają go "smutni panowie". Te wizyty miały wiązać się z aktywnością polityka na giełdzie. Teraz ten wątek sprawdza prokuratura, która wciąż bada okoliczności śmierci posła – informuje "Rzeczpospolita".

– Dopóki nie przekroczyłem określonej wartości aktywów, to nikt się mną nie interesował – mówił poseł.

Tłumaczył wówczas, że w imieniu "pewnego pana" przyszli do niego mężczyźni. Mówili, że poseł nie powinien interesować się spółkami człowieka, który ich wysłał. Tłumaczyli, że wiedzą, gdzie p. Wójcikowski mieszka, a on sam na giełdzie zarobił już wystarczająco dużo. Poseł uznał te słowa za groźby.

Prokuratura – badając ten wątek – przesłuchała żonę posła oraz jego dwóch asystentów. Jeden z nich tłumaczył, że sprawa "smutnych panów" miała miejsce około 10 lat wcześniej.

– Mówiłem im, że tropem może być ustawa hazardowa, którą Rafał krytykował – mówił "Rz" drugi ze współpracowników p. Wójcikowskiego.

"Rz" podaje, że niedługo nową ekspertyzę ws. wypadku ma przedstawić Instytut Sehna.

Zobacz także: Szokujące fakty ws. wypadku posła Wójcikowskiego

Źródło: rp.pl

Opracował: GK

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
0 Autorzy komentarzy
Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

… [Trackback]

[…] Read More Information here to that Topic: korwin-mikke.pl/polska/prokuratura-sprawdza-wszystko-ws-smierci-posla-wojcikowskiego-2/ […]

trackback

… [Trackback]

[…] Find More on that Topic: korwin-mikke.pl/polska/prokuratura-sprawdza-wszystko-ws-smierci-posla-wojcikowskiego-2/ […]