Prezydent Duda nie chce ustawy ws. 30-krotności składek ZUS

INFO: Mamy nadzieję, że ustawa dotycząca zniesienia 30-krotności składek ZUS nie trafi na biurko prezydenta – powiedział w rozmowie z “Super Expressem” rzecznik głowy państwa, p. Błażej Spychalski.

 

Jak wskazuje “SE”, w efekcie ustawy znoszącej limit 30-krotności składek ZUS wzrosną m.in. emerytury dobrze zarabiających polityków i prezesów spółek Skarbu Państwa. Dla przykładu emerytura prezydenta Andrzeja Dudy może wzrosnąć o 7 tys. zł – podaje gazeta.

Tymczasem rzecznik rządu, p. Piotr Müller zaznacza, że PiS nie wycofuje się z planów przyjęcia tej ustawy.

 

Źródło: se.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Paweł K.klioes vel pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. krótko bis : ZUS to bankrut, w zeszłym roku strata 60 mld zł! w tym roku będzie większa dziura i w kolejnych latach, jest on sztucznie utrzymywany, dofinansowywany z budżetu, z pieniędzy podatników… a w wokoło wszędzie sami emeryci, renciści (np. niepełni, alkoholicy, narkomani), zasiłkowicze i inni poborcy etc.; zaś w Polsce pracuje tylko 16 mln ludzi! i oni muszą to wszystko utrzymać! zgroza! JKM! trzeba znieść ZUS/prywatyzacja ubezpieczeń żadnych państwowych, obowiązkowych, żadnej fikcyjnej “umowy społecznej”! Polacy na Zachodzie cieszą się, że nie muszą płacić na ZUS! tamtejszy (np. Anglia) to grosze przy naszym!

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Jak oni to liczą, że tak im to wychodzi, nie mówiąc już o szacunkach; a straty, upadłości, szara strefa, które będą się powiększać! zgroza, pora uciekać?! JKM!

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Cytaty z Lenina Lenina zacytował premier krzywousty. Lenina zacytował – i nawet dwa razy! – Kiedyś „bohater-lotnik”, bo chciał trafić w gusty, Broniąc doktorskiej pracy… Dwa różne obrazy. „Bohater-lotnik”, który doczekał pomnika, Na antykomunistę jest wciąż kreowany. A premier krzywousty, jak z faktów wynika, W gospodarce planowej jest wprost zakochany! Dwa różne to obrazy, dwie różne postaci. Ale cytowań obu, chociaż nic nie spaja, To jednak obu panów rzeczywistość szmaci: Miłość do socjalizmu! „Prawicowcy”?… jaja!!! Pochwała antykomunizmu PiS-u Za komunizmu, w PRL-u Wszystko państwowy moloch miał. Niewelu przewodziło wielu. A który podskakiwać chciał, Wnet tracił stanowisko swoje. Żydom musieli służyć… Czytaj więcej »