fbpx

Premier Morawiecki: Uratowaliśmy wielu Europejczyków

INFO: Premier Mateusz Morawiecki pochwalił się, że polskie służby ocaliły życie milionom Europejczyków – podaje onet.pl.

 

Polskie służby udaremniły przemyt około 2 ton kokainy z Kolumbii.

– Udaremniliśmy największy przemyt w historii ostatnich wielu lat, co do wartości to pewnie największy przemyt w historii co najmniej ostatnich 30 lat – powiedział szef rządu. – Uratowaliśmy od łez, tragedii, od złamanych życiorysów i od śmierci nie tylko wielu Polaków, ale również wielu Europejczyków, ponieważ przemyt dotyczył około 2 mld zł wartości, a w tonach to około 2 ton kokainy, narkotyków, które były w specjalny sposób, poprzez specjalne mechanizmy przemytnicze, przemycane z Kolumbii. Udaremnione zostało to poprzez bardzo skuteczne działania Krajowej Administracji Skarbowej i Centralnego Biura Śledczego Policji – dodał p. Morawiecki.

Źródło: onet.pl

62 thoughts on “Premier Morawiecki: Uratowaliśmy wielu Europejczyków

  1. ps. nasz premier kochany to już zupełnie odjeżdża… a tyle jeszcze władania przed nim; jak my to wytrzymamy! byle do wyborów!?

  2. Nie, to głupota, bo ktoś właśnie stracił życie za tę wpadkę; a ceny koki pójdą w górę + pośrednicy! + nowy towar!; kieszonkowe też dzieciom trzeba będzie podwyższyć, rodzice mniej także kupią do domu, bo więcej pójdzie na dragi etc.
    Więc jaka to korzyść?!
    Z tym wszystkim to tak jak z ociepleniem klimatu i zanieczyszczeniami CO2, czy jak im tam…
    A tak w ogóle to jest wolność, czy nie ma?! jak kto chce ćpać to niech ćpa na śmierć, jego sprawa/wolna wola/wybór (z wyjątkiem kids rzecz jasna). amen!
    Typowa schizofrenia świata postmodernistycznego/socjalistycznego i władzy, a ta jest z wyboru przecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.