fbpx

Powiewały tysiące polskich flag

INFO: W Warszawie bez udziału władz państwowych odbył się X Marsz Niepodległości.

 

W marszu wzięło udział wielu polityków Konfederacji, w tym WCz. Janusz Korwin-Mikke, WCz. Robert Winnicki czy WCz. Krzysztof Bosak. Powiewały tysiące polskich flag. Było spokojnie, choć odpalane były flary i petardy. Według organizatorów w marszu wzięło udział ok. 150 tys. osób, zdaniem władz Warszawy – ok. 47 tys. Z Polakami świętowała też delegacja z Węgier.

– Służby podległe MSWiA wspólnie ze służbami specjalnymi zabezpieczały największe zgromadzenie, którym był Marsz Niepodległości w Warszawie. Do chwili obecnej nie odnotowano poważniejszych zakłóceń porządku publicznego. Według informacji przekazanych przez służby marsz przebiegał spokojnie – powiedział JE Mariusz Kamiński, szef MSWiA.

Nie obyło się bez prowokacji. Na rondzie De Gaulle’a po kilkukrotnym upomnieniu policja siłą musiała usunąć uczestników nielegalnej manifestacji z transparentem “konstytucja”, w której uczestniczyły m.in. WCz. Wanda Nowicka z partii Wiosna RP i WCz. Joanna Scheuring-Wielgus z partii Teraz!

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

10
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
4 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
baszamapi13klioes vel pislamistaPaweł K.Paweł Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Prezy-dętka Szajbus-Wiekuś

Psy zostawiła… Terleckiego szuka?…
„Precz z dyktaturą kobiet!” – jej nauka…
„Gdybym Warszawy prezydentką była,
Marsz rozwiązałabym.” – tak oświadczyła.

Niestety!… wiek już… Wiekuś klimakterny
Sprawia, że w szansach „rząd jej” jest mizerny!
Chociaż na władzę jest w Szajbusie chętka,
Jest z prezydenta tylko – prezy-dętka…

https://youtu.be/2b1Z6Q2BPgw

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. NOP (A. Gmurczyk, “Szczerbiec”), ONR, SN, są ok; a we Wrocławiu Czerwoni przy pomocy pałek znowu spacyfikowali i zatrzymali pochód…. psy demokratyczne, ustrojowe, systemowe! socjalistyczne; w końcu tam Niemce rządzą

Paweł
Użytkownik
Paweł

PO-PiSi troll sinceritas już na posterunku. Czekam jakiez to mądrości wydobędzie z siebie jego różowy partner- sariusz.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. ok, ale gdzie Polska?!

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Ciekawe, czy chłopcy z ONR przynieśli transparenty ze swoim przedwojennym hasłem, “Hitler-endek, dwa bratanki”? Jak już wracamy do tradycji, to na całego.

manu
Użytkownik
manu

Ależ kolaboracja z helmutami to wasza działka.

basza
Użytkownik
basza

Hm, ale wiesz ty sraj-ceritas, że jesteś ścierwo? Puszczasz tu pierdy, bez żadnego związku z realiami, i zapewne kasujesz tantiemy od całej tej bandy czworga, oraz Starych Kiejkutów?

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Tak, ok, tylko powiem brutalnie, i co z tego, happening, zabawa na poprawienie humoru nastroju chwilowo, i tyle wszystko, wkoło jest nędza, dziadostwo chamstw, beznadzieja i bez przyszłości, bo nic nie wskazuje na realne zmiany systemowe, ustrojowe etc. JKM! nie ma na co czekać, czas nie staje! pozdrowienia z Czerwone miasta

mapi13
Gość
mapi13

Wołasz żyda by ci pomógł śmierdzący polaczku?

basza
Użytkownik
basza

Ty szabesgojska gnido, opluskwiasz Korwina, że niby “Żyd”, tak? Wisi mi jego pochodzenie etniczne (choć ewidentnie szczujesz bezpodstawnie!), oceniam to, co zrobił dla polskiego ruchu ko-liber. A nikt inny nie zrobił tyle, ko-L polski jest najsilniejszy na świecie, na świecie! Zaś gigantyczny odsetek zasługi za to przypada właśnie JKM-owi.

Tedy cmoknij się między pośladki, z języczkiem!