fbpx

Poszkodowany przedsiębiorca zmienił strategię – nie zaskarży Polski

INFO: P. Marek Kubala, przedsiębiorca poszkodowany przez państwo, zapowiedział zmianę swojej strategii w walce z polskim sądownictwem.

 

“Nie będę skarżył Polski do Strasburga!!!! Zmieniłem strategię i wytoczyłem wojnę przeciwko sędziom Sądu Najwyższego, którzy rażąco złamali Konstytucję RP, naruszając moje prawo do odszkodowania z tytułu bezprawnego pozbawienia wolności i godzą w przysługujące mi prawo do własności!!! W dniu 16 lipca 2019 r. Trybunał Konstytucyjny nadał bieg mojej Skardze Konstytucyjnej od skandalicznego orzeczenia Sądu Najwyższego z 23 lutego 2017 r.  Dlatego zmieniłem całkowicie moją strategię w walce z bezprawiem wymiaru sprawiedliwości w dochodzeniu odszkodowania. Sąd Najwyższy w mojej sprawie naruszył art. 2, art. 7, art. 31, art. 41, art. 45, art. 64, art. 77 Konstytucji RP!!! Prawdziwy i sprawiedliwy finał po 19 latach walki dopiero nastąpi!!” – napisał na Facebooku p. Kubala.

 

Źródło: facebook.com

One thought on “Poszkodowany przedsiębiorca zmienił strategię – nie zaskarży Polski

  1. Tylko dobra guma i solidne gumowanie na komisariacie czynią cuda. Facet musi poznać smak gumy na milicji. Lać gumą ile wejdzie i zrobić lewatywę gumową gruszką. Przegumować całą Polskę — od morza do Tatr. Lać zimnym końcem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.