fbpx

Polska przyjmuje najwięcej czasowych migrantów zarobkowych

INFO: OECD podała, że Polska w 2017 r. przyjęła najwięcej tymczasowych imigrantów zarobkowych na świecie – donosi interia.pl.

 

OECD opublikowała dane o napływie tymczasowych imigrantów w 2017 r. Na pierwszym miejscu w skali globu znalazła się Polska z 1,1 mln przyjeżdżających na okres krótszy niż 12 miesięcy. Wyprzedziliśmy m.in. USA i Niemcy, gdzie USA gościły blisko 700 tys. okresowych pracowników, a Niemcy ponad 400 tys.

Źródło: interia.pl
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
pislamistasinceritaslibertarianin.tommanu Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Meeeeee too czyli Koziołek-matołek dedykuję Jest przegranemu z dorzeczy.pl Miał Jeffrey Epstein wyspę swoją, A na tej wyspie swe „zajączki”… Czaskoś też wyspę ma, gdzie broją LGBTyści plus… „Dla łączki Strzyżenia kozy się nadały.” Nadały się, aż pozdychały!!! Z siedemdziesięciu do połowy Pogłowie spadło. Tak Rustama Dagestańczyka harem nowy (Co „dbał o kozy” – niesie fama) Przestał być wzorem, jak w Koranie. (Dziewic mu brak też niesłychanie!…) Centrum Europy. Postępowa Stolica pełna tęczowości I eko… Muslim kozy chowa Więc w glebie, albo w głębokości Wisły tęczowej (na brązowo). Czy wodę z Wisły piły zdrowo?… Czy piły z Wisły, czy nie… Czytaj więcej »

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

JKM zawsze powtarzał, że granice powinny być otwarte dla ludzi, którzy chcą u nas pracować. Całe szczęście, że przyjeżdżają.

libertarianin.tom
Gość
libertarianin.tom

Tak mowil i dalej mowi. Tylko Bosak i Winnicki maja z tym problem.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

… czyli Konfederacja ma z tym problem?

manu
Użytkownik
manu

No, mistrzostwo świata.