Polska Miss Świata wywołała burzę wypowiedzią nt. molestowania

INFO: Była Miss świata, p. Aneta Kręglicka wywołała oburzenie lewaków wypowiedzią sugerującą, że to kobiety winne są tego, że są molestowane – podaje dorzeczy.pl.

 

– Ja nigdy nie doświadczyłam sytuacji, w której bym się poczuła źle. Ja budowałam wokół siebie aurę “bez kija nie podchodź”. Mam silny charakter i to ze mnie emanuje. Nigdy nie dostałam żadnej dwuznacznej, idiotycznej propozycji, ani nikt mnie nieelegancko nie zaczepiał – powiedziała p. Kręglicka.

Odnosząc się do akcji “me too”, powiedziała: “trzeba pamiętać, że to dziewczyna daje przyzwolenie na pewne zachowanie lub nie. Wiele zależy od tego, jaką my, kobiety, mamy postawę, i czy my kategorycznie i natychmiast reagujemy. Wtedy nie zdarzy nam się krzywda”.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
JoannaPiotr GrembowiczRobomanuwasabi1084 Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Ręce opadają.

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

kobieta ma rację

Robo
Gość
Robo

Mądra dziewczyna i nie lękająca się narazić lobby z LGBT. W świecie zdominowanym przez pedałów kobiety zaczynają głupieć i zachowania czysto męskie traktują jako molestowanie. Jest to szczególnie widoczne w śród podstarzałych i sfrustrowanych osobników płci żeńskiej, którymi już nikt nie chce się interesować. “me too” i tym podobne ruchy to po prostu zemsta starych bab, które dodatkowo próbują sobie procesami sądowymi dorobić do emerytury.

1084
Użytkownik
1084

Jak suka nie da to pies nie weźmie.

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

Słuszna uwaga. Dotyczy to nie tylko molestowanych kobiet, ale również dzieci. Czy to ksiądz jest winny temu, że chłopcy noszą te wyzywające krótkie spodenki i koszulki odsłaniające małe rączki? Trzeba przestać prowokować, a najlepiej w ogóle nie chodzić do kościoła.

manu
Użytkownik
manu

Skąd wiesz, że pedofila podniecają krótkie spodenki i koszulki odsłaniając małe rączki?

Robo
Gość
Robo

Statystyka podobno nie kłamie. Statystycznie najwięcej pedofilii jest w śród osób o poglądach lewicowych.

Leszy
Gość
Leszy

Kiedyś to były Miss Świata, nie to co teraz.