fbpx

Policja musiała chronić prof. Chazana przed “dziewuchami”

INFO: Prof. Bogdan Chazan, ginekolog opowiadający się przeciwko aborcji, uczestniczył w pokazie filmu “Nieplanowane”. Jego pojawienie się rozwścieczyło “dziewuchy” – podaje fakt.pl.

 

Prof. Chazan był gościem honorowym w łódzkim kinie Charlie. Uczestniczył w pokazie filmu antyaborcyjnego “Nieplanowane”. Ginekolog został zwyzywany przez pikietujące pod kinem działaczki grupy “Dziewuchy dziewuchom”. W pewnym momencie doszło nawet do szarpaniny, a prof. Chazan musiał wchodzić do budynku w asyście policji.

 

Źródło: fakt.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
6 Autorzy komentarzy
InarweZilodeUsttsdWtwcupPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Inarwe
Gość
Inarwe

cvs ed pills – kevin james ed pills ed pill commercial song

Zilode
Gość
Zilode

plavix price south africa – clopidogrel pharmacy plavix 75 mg pill

Usttsd
Gość
Usttsd

ivermectin price – ivermectin 2mg buy ivermectin 12mg

Wtwcup
Gość
Wtwcup

ivermectin 200 – stromectol tab 3mg where to buy ivermectin pills

Paweł K.
Gość
Paweł K.

bo one źle wychowane są; tylko kto miał je dobrze czy jakkolwiek wychować – rodzice na ulicach?!, zielone przedszkole?!, szkoła (nauczycielki na manifach?!), brama galeria?! naćpani koledzy?! tvn/polsat/tok fm?!

basza
Użytkownik
basza

Jak łatwo się domyślać: dzieci nienarodzone głosować nie mogą. Dlatego też ich życie nie ma żadnego znaczenia w rankingach wyborczych Zaś stare pierniki przegłosowują lewa (no bo przecież nie są to żadne-tam prawa!!) zmierzające do zmniejszenia populacji, aby to ich potomstwo miało więcej świeżego powietrza, czy innych uroków życia, o surowcach nieodnawialnych nie wspominając.

Dlaczego aborcja jest dopuszczalna do któregoś-tam tygodnia ciąży? Bardziej logiczne byłoby jako granicę przjąć moment, gdy taki „płód” dojrzeje na tyle, że będzie w stanie utrzymać w ręku rewolwer, i sam obronić się przed aborcją…