fbpx

Policja inwigiluje “antyroszczeniowych” wolontariuszy

INFO: P. Robert Bąkiewicz z Konfederacji alarmuje, że wolontariusze zbierający podpisy w ramach akcji “NIE dla roszczeń żydowskich” są inwigilowani przez policję.

 

P. Bąkiewicz zamieścił na Facebooku materiał wideo, który pokazuje, że kamery policyjne filmują wolontariuszy i osoby podpisujące się.

Dla kogo i po co zbieracie te materiały? Tak nie może być! Chcemy ratować ten kraj przed katastrofą! Dlaczego nam utrudniacie! Czy w sprawie ustawy 447 Prawo i Sprawiedliwość jest po drugiej stronie? – pyta polityk. – Musimy stanąć razem w obronie polskiego majątku i naszych pieniędzy. Proszę jeszcze raz o organizację wyjazdów do Warszawy! Widzimy się 11 maja pod KPRM w Warszawie o godzinie 14:00. Zawsze czciliśmy symboliczną datę odzyskania niepodległości, teraz przyszło nam o tę niepodległość walczyć! I musimy zwyciężyć dla przyszłych pokoleń! – wzywa.

 

Źródło: facebook.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
pislamista Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Moja “Judaszowa Trylogia” w całości: 1. Judasz patronem UE Judasz decyzją €uroparlamentu Jego patronem jest ustanowiony. Jeżeli czuje się ktoś zaskoczony, Światłą decyzję mu objaśnić chcę tu: Judasz z Kariotu (niewielkiego miasta) To socjalizmu wielki protoplasta! Ofiara pierwsza Kościoła się trzosem Opiekowała (znikało – tak bywa!). A cechowała Go przy tym prawdziwa Ubolewańczość nad ubogich losem. Czy mógł parlament bardziej słusznie orzec, By ustanowić w Unii lepszy wzorzec? Szczególnie Jego postawa w Betanii Na nasz unijny pasuje piedestał. Widząc rozrzutność Jezusa wszak nie stał: Głośno oburzył się, nie czekał ani Chwili i w pracy nie był bez wyników… (Więc dziwi… Czytaj więcej »