fbpx

Polaków wciąż kręci “amerykański sen”

INFO: Z rozmów z Polakami przeprowadzonymi przez portal money.pl wynika, że Polaków wciąż kręci Ameryka.

 

Przed Polakami stoi szansa na wizy do USA. Portal money.pl przepytał z tej okazji Polaków, czy zamierzają wyjechać do USA. Odpowiedzi wskazują, że u naszych rodaków wciąż silny jest “amerykański sen”.

– Jak teraz słyszę, że może w końcu wizy zostaną zniesione, to aż przebieram nogami. No i skłamałabym, mówiąc, że nie rozważam kupna biletu w jedną stronę – mówi p. Magda, 26-letnia grafik i marketingowiec.

– Jak tylko zniosą wizy, to tego samego dnia biorę urlop w pracy i jadę na kilka tygodni zwiedzać Stany. No dobra, może nie tego samego dnia, ale na pewno w ciągu kilku tygodni – mówi z kolei p. Jacek, finansista z dużego miasta.

 

Źródło: money.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
LeszyMalgond Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszy
Gość
Leszy

Pan p. Jacek, finansista z dużego miasta jest zupełnie niezorientowany, bez problemu może dostać wizę i zwiedzić Stany.

Malgond
Gość
Malgond

Sondaż bez sensu, bo respondenci w ogóle nie wiedzą o co chodzi. Wiza wizą, ale na granicy czeka urzędnik, który może wpuścić lub nie. Do celów turystycznych nie było nigdy większego problemu. Wiza kosztuje $160? To straszne! Nie zdają sobie sprawy robaczki, że jedna noc w porządnym hotelu może tyle kosztować. Bilet lotniczy może kosztować spokojnie10x tyle. Ci, co zamierzają kupić bilet w jedną stronę, mogą bardzo szybko się znaleźć z powrotem tam, skąd przylecieli, z banem na dziesięć lat.