PiS przygotowuje przepisy dla par homoseksualnych

INFO: PiS, choć nieformalnych związków nie zamierza legalizować, przygotowuje jednak przepisy ich dotyczące – informuje “Dziennik Gazeta Prawna”.

 

Gazeta przypomina, że w przyjętej przez Sejm ustawie o jawności majątkowej polityków poszerzono katalog osób, które muszą ujawniać zarobki, o te “pozostające we wspólnym pożyciu” z politykiem. Zgodnie z wykładnią Sądu Najwyższego chodzi o relację, “w której istnieją jednocześnie więzi duchowe (emocjonalne), fizyczne oraz gospodarcze (wspólne gospodarstwo domowe)”. Wskazuje także na ocenę SN, który w oparciu o przepisy kodeksu karnego stwierdził, iż “odmienność płci osób pozostających w takiej relacji nie jest warunkiem uznania ich za pozostające we wspólnym pożyciu”.

Dziennik informuje również o pojawiających się równocześnie ułatwieniach. Od września lekarz pozostający w niesformalizowanym związku może swojemu partnerowi legalnie wypisać lek w ramach recepty pro familiae.

 

Źródło: gazetaprawna.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
pislamistamieteksilezaurKrzysztof Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Meeeeee too czyli Koziołek-matołek dedykuję Jest przegranemu z dorzeczy.pl Miał Jeffrey Epstein wyspę swoją, A na tej wyspie swe „zajączki”… Czaskoś też wyspę ma, gdzie broją LGBTyści plus… „Dla łączki Strzyżenia kozy się nadały.” Nadały się, aż pozdychały!!! Z siedemdziesięciu do połowy Pogłowie spadło. Tak Rustama Dagestańczyka harem nowy (Co „dbał o kozy” – niesie fama) Przestał być wzorem, jak w Koranie. (Dziewic mu brak też niesłychanie!…) Centrum Europy. Postępowa Stolica pełna tęczowości I eko… Muslim kozy chowa Więc w glebie, albo w głębokości Wisły tęczowej (na brązowo). Czy wodę z Wisły piły zdrowo?… Czy piły z Wisły, czy nie… Czytaj więcej »

mietek
Gość
mietek

Wolność, Własność, Pederastia – to nasz cel !

silezaur
Gość
silezaur

Czyli zalegalizują sodomicką patologię okrężną drogą za pomocą szeregu myków prawnych.

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Pecunia non olet.