Piątek nie chciał urazić Żydów

INFO: P. Krzysztof Piątek, czołowy napastnik reprezentacji Polski w piłce nożnej, zrezygnował ze swej “cieszynki” po strzeleniu gola Izraelowi.

 

Wielu kibiców zauważyło, że p. Piątek po strzeleniu gola Izraelowi nie wykonał swojego słynnego gestu z rewolwerami. Zdaniem red. Marcina Roli, piłkarz nie chciał narazić się środowiskom żydowskim. Zasugerował, że również bierna postawa polskiego bramkarza, który był popychany przez izraelskiego zawodnika, wynikała z lęku przed Żydami.

Sam p. Piątek jeszcze przed meczem tłumaczył, dlaczego nie wykona swojego gestu.

– Dużo się dzieje w tym Izraelu, w ostatnich dniach w okolicach Tel Awiwu spadło kilka rakiet. Szanuję każdy kraj, a mój gest mógłby tam kogoś urazić i zostać źle odebrany. Jak raz nie wykonam swojej “cieszynki”, to nic się nie stanie – mówił polski napastnik.

 

Źródło: radiozet.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

7
Dodaj komentarz

avatar
5 Tematy komentarzy
2 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
5 Autorzy komentarzy
Paweł K.krakusbaszaklioes vel pislamistaWwr Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. najgłupszy sport?! piłka nożna… cha cha stąd polecam F! i moto gp (1, 2, 3) + sporty walki np. taekwondo; a tak w ogóle “sport to degeneracja” SI Witkiewicz “Pożegnanie jesieni”.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

cha cha a szkoda wymiękł, ech te lobby…

krakus
Użytkownik
krakus

A może postawa Piątka wynika z taktu i wyczucia, a bramkarza – z opanowania i profesjonalizmu? Czy to mieści się w głowach, że tak mogło być?

basza
Użytkownik
basza

A mi się przypomina jakiś mecz Legii, z drużyną z Izraela. Kibole rozpięli wówczas gigaaantyczne płótno z napisem literami stylizowanymi na “arabicę”:
Legia — dżihad!
Protestom krajowych szabesgojów nie było końca…

krakus
Użytkownik
krakus

Wracając do tematu – zachowanie Szczęsnego było jedyne słuszne. Nie dał się sprowokować i czekał na decyzję sędziego. Nie doczekał się, ale gdyby dał się sprowokować, to przecież mógłby zarobić nawet czerwoną kartkę.

klioes vel pislamista
Gość
klioes vel pislamista

Integracja po włosku Kim może zostać „biedny uciekinier” Ze Senegalu, w którym nie ma wojny? Mógłby być z niego niezły karabinier… Ale, że zdarza mu się stan upojny I na podwójnym lubi jeździć gazie, Kierowcą busa został! Jest na razie… Jaki autobus we Włoszech prowadzi? Nie byle jaki, bo autobus szkolny! Dlaczego szkolny? Z dziećmi sobie radzi I seks-napaści dokonać jest zdolny. Napadł już chłopca… Nęci biała rasa… To referencje świetne do scool-busa! Niestety bardzo są niewdzięczni Włosi. I, najwidoczniej na złość temu panu, Dla imigracji – która aż się prosi! – Zamknęli porty… Koło Mediolanu Porwał więc scool-bus z… Czytaj więcej »

Wwr
Gość
Wwr

Ważne żeśmy rozgromili żydów 6:1