fbpx

Piątek nie chciał urazić Żydów

INFO: P. Krzysztof Piątek, czołowy napastnik reprezentacji Polski w piłce nożnej, zrezygnował ze swej “cieszynki” po strzeleniu gola Izraelowi.

 

Wielu kibiców zauważyło, że p. Piątek po strzeleniu gola Izraelowi nie wykonał swojego słynnego gestu z rewolwerami. Zdaniem red. Marcina Roli, piłkarz nie chciał narazić się środowiskom żydowskim. Zasugerował, że również bierna postawa polskiego bramkarza, który był popychany przez izraelskiego zawodnika, wynikała z lęku przed Żydami.

Sam p. Piątek jeszcze przed meczem tłumaczył, dlaczego nie wykona swojego gestu.

– Dużo się dzieje w tym Izraelu, w ostatnich dniach w okolicach Tel Awiwu spadło kilka rakiet. Szanuję każdy kraj, a mój gest mógłby tam kogoś urazić i zostać źle odebrany. Jak raz nie wykonam swojej “cieszynki”, to nic się nie stanie – mówił polski napastnik.

 

Źródło: radiozet.pl

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł K.
Paweł K.
2 lat temu

ps. najgłupszy sport?! piłka nożna… cha cha stąd polecam F! i moto gp (1, 2, 3) + sporty walki np. taekwondo; a tak w ogóle “sport to degeneracja” SI Witkiewicz “Pożegnanie jesieni”.

Paweł K.
Paweł K.
2 lat temu

cha cha a szkoda wymiękł, ech te lobby…

krakus
krakus
2 lat temu

A może postawa Piątka wynika z taktu i wyczucia, a bramkarza – z opanowania i profesjonalizmu? Czy to mieści się w głowach, że tak mogło być?

basza
basza
2 lat temu
Reply to  krakus

A mi się przypomina jakiś mecz Legii, z drużyną z Izraela. Kibole rozpięli wówczas gigaaantyczne płótno z napisem literami stylizowanymi na “arabicę”:
Legia — dżihad!
Protestom krajowych szabesgojów nie było końca…

krakus
krakus
2 lat temu
Reply to  basza

Wracając do tematu – zachowanie Szczęsnego było jedyne słuszne. Nie dał się sprowokować i czekał na decyzję sędziego. Nie doczekał się, ale gdyby dał się sprowokować, to przecież mógłby zarobić nawet czerwoną kartkę.

klioes vel pislamista
klioes vel pislamista
2 lat temu

Integracja po włosku Kim może zostać „biedny uciekinier” Ze Senegalu, w którym nie ma wojny? Mógłby być z niego niezły karabinier… Ale, że zdarza mu się stan upojny I na podwójnym lubi jeździć gazie, Kierowcą busa został! Jest na razie… Jaki autobus we Włoszech prowadzi? Nie byle jaki, bo autobus szkolny! Dlaczego szkolny? Z dziećmi sobie radzi I seks-napaści dokonać jest zdolny. Napadł już chłopca… Nęci biała rasa… To referencje świetne do scool-busa! Niestety bardzo są niewdzięczni Włosi. I, najwidoczniej na złość temu panu, Dla imigracji – która aż się prosi! – Zamknęli porty… Koło Mediolanu Porwał więc scool-bus z… Czytaj więcej »

Wwr
Wwr
2 lat temu

Ważne żeśmy rozgromili żydów 6:1