fbpx

PFN pomaga PiS-owi

INFO: Polska Fundacja Narodowa, powołana do promocji Polski, przed wyborami do Parlamentu Europejskiego pomaga PiS – donosi rp.pl.

Portal pisze, że w Poznaniu miała odbyć się debata walczącego z poprawnością polityczną, neomarksizmem i feminizmem kanadyjskiego psychologa klinicznego Jordana Petersona z socjologiem i filozofem prof. Zdzisławem Krasnodębskim. Kanadyjczyka do Polski chciała ściągnąć Polska Fundacja Narodowa. Problem w tym, że prof. Krasnodębski jest europosłem, a trwa właśnie kampania do europarlamentu. Tak się składa, że startuje z pierwszego miejsca na liście PiS właśnie w Poznaniu, choć jeszcze 5 lat temu był kandydatem z Warszawy – podkreśla portal.

To niejedyny przykład organizowanego przez PFN spotkania z kandydatem PiS. Do podobnego doszło pod koniec marca. Wtedy do Polski na zaproszenie PFN przyleciała p. Rita Cosby, amerykańska dziennikarka telewizyjna, a prywatnie córka powstańca warszawskiego Ryszarda Kossobudzkiego. P. Cosby spotkała się wówczas z posłanką PiS Anitą Czerwińską, która kandyduje do PE z czwartego miejsca na liście w Warszawie.

Źródło: rp.pl
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o