fbpx

Ordo Iuris w obronie pomówionych rodziców

INFO: Rodzice z Gdańska zostali oczyszczeni przez sąd z nieprawdziwych zarzutów stosowania przemocy wobec syna – podaje ordoiuris.pl.

 

Sąd rejonowy umorzył postępowanie o ograniczenie władzy rodzicielskiej. Sprawa została wszczęta w związku z mylną opinią Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jej pracownicy mylnie zdiagnozowali sytuację chłopca, bezkrytycznie dając wiarę jego zapewnieniom, że rzekomo pada ofiarą przemocy stosowanej przez rodziców.

Rodziców reprezentowali prawnicy Instytutu Ordo Iuris.

– Sąd nie miał wątpliwości, że rodzice z Gdańska, którzy zwrócili się do specjalistów po wsparcie w związku z trudnym okresem dojrzewania, nie zagrażają dobru ich syna. Przeciwnie, wszelkie działania, jakie podejmują, są w interesie małoletniego – podkreśliła mec. Anna Przestrzelska z Centrum Interwencji Procesowej Ordo Iuris.

 

Źródło: ordoiuris.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Piotr Grembowicz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

ps. donos był tam oczywiście – Lewica jest czujna i wszystko obserwuje szczególnie ławki, parki i place zabaw, to nie żart… on chyba nadal siedzi?!
acha, a muzułmanie/islamiści/imigranci są tam ok, mogą nadal gwałcić, bezkarnie oczywiście, chyba że po fakcie policja złapie, ale wtedy co tam,… Orwell!

Piotr Grembowicz
Gość
Piotr Grembowicz

to u nas już jak w Szwecji…
acha, była taka historia kilka lat temu, nie wiadomo z jakim finałem… dziadek pojechał z wnuczką do Szwecji właśnie, ale potem ona wróciła sama, on nie; jego tam posadzili, za rzekome molestowanie… wszyscy (rodzice) w szoku (był donos). Zgroza!