fbpx

O. Rydzyk ostro zaatakował Konfederację

OPINIA: O. Tadeusz Rydzyk, dyrektor Radia Maryja, wyraził rozczarowanie Konfederacją – podaje wprost.pl.

 

W rozmowie z jednym z propisowskich periodyków duchowny przyznał, że miał nadzieję, że “coś wartościowego” wyniknie z działalności Konfederacji.

– Ale jestem bardzo, bardzo rozczarowany. Sądziłem, że są bardziej za Polską, bardziej propolscy. A tu raz po raz widzę szkodzenie Polsce – podsumował o. Rydzyk.

 

Źródło: wprost.pl

34 thoughts on “O. Rydzyk ostro zaatakował Konfederację

 1. Rydzyk to kolejny po wsiowym przygłupie filozof. Nie o take Polske walczył. Pachamama twoja mat’

 2. “Ale jestem bardzo, bardzo rozczarowany. Sądziłem, że są bardziej za Polską, bardziej propolscy. A tu raz po raz widzę szkodzenie Polsce – podsumował o. Rydzyk” — Ciekawe, na czym ma polegać to szkodzenie, skoro Konfederacja jeszcze nie zadziałała w nowym Sejmie? Po prostu o. Rydzyk, wiedząc zapewne, że część odbiorców jego mediów zawiodło się na PiSie i zerka w stronę Konfederacji, próbuje ich do niej zrazić. Jakoś o. Rydzykowi nie przeszkadza, że PiS uwalił w Trybunale Konstytucyjnym – dosłownie na dniach – zakaz aborcji eugenicznej (a można było za pomocą TK zakazać jej raz na zawsze, bo zmiana konstytucji jest prawie niemożliwa), nie przeszkadza mu, że rząd PiS wpuszcza od 4 lat sodomitów do szkół, nie przeszkadza mu refundowanie in vitro przez rząd PiS, nie przeszkadza mu podpisanie Deklaracji Stambulskiej przez rząd PiS, ale “rozczarował się” Konfederacją, która nie posiada żadnej władzy, a w Sejmie, do którego weszła po raz pierwszy, nie zdążyła jeszcze nawet zadziałać.

 3. Czy zachłystujący się Mordechajstanem celebryta mógby być zadowolony z partii, która nie bije pokłonów czcicielom złotego cielca?

 4. Ojcze Dyrektorze, niezależność, tak trzymać, pora postawić na JKM, wreszcie! Przecież S. Michalkiewicz jest ok (radio m., tv trwam, ND)

 5. Jak tam goszczenie w Toruniu Johniego Danielsa?
  Filmik dedykowany Ojdyrowi:

  https:
  //www.o2.pl/artykul/nagranie-zszokowalo-swiat-izrael-ma-sie-z-czego-tlumaczyc-6442135632926337a

  A jak kontakty Ojdyra z rabinami, jest się czego uczyć?

  https:
  //nczas.com/2014/12/20/skandale-w-cieniu-chanukowych-swiec/

 6. Dokładnie tak, ja też głosowałam na PiS bo na kogo innego bardzie warto było zagłosować

 7. Ojciec Dyrektor to świetny menager. Zapomniał tylko że jest Księdzem Katolickim i że, obowiązuje go 10 przykazań. Zresztą większość hierarchii zapomniała.
  Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną.
  Nie będziesz wzywał imienia Boga twego nadaremno.
  Pamiętaj, abyś dzień święty święcił.
  Czcij ojca swego i matkę swoją.
  Nie zabijaj.
  Nie cudzołóż.
  Nie kradnij.
  Nie mów fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu.
  Nie pożądaj żony bliźniego swego.
  Ani żadnej rzeczy, która jego (bliźniego) jest.”

 8. Czy pan Rydzyk nie mógłby konkretnie powiedzieć na czym polega szkodzenie Polsce przez Konfederację? Wygląda że gość dostał kolejną łapówkę z PiSu i bredzi jak mu Kaczyński każe.

 9. Gdy po wakacjach nie przepuścił felietonów red. St. Michalkiewicza juz wiedziałem że dał dupy Żydom!

 10. Warto poznać i zastosować się do słów biskupa Schneidera:

  https:
  //www.pch24.pl/mocny-list-biskupa-schneidera-o-pachamamie-w-watykanie,71739,i.html

 11. tzw. Hierarchia zapomniała o 10 przykazaniach, Nie wiem czy to efekt agentury czy zwykłe zepsucie?

  1. No bo jesteś łatwowiernym kucem, takimi Rydzyk takimi obraca jak szmacianą lalką.

   1. Lepiej być łatwowiernym kucem niż PiSia mendą i płatnym trollem. A gdzie zgubiłes sariusza- drugiego PiSie ścierwo zasmiecające blog JKM??

     1. Lepiej wklej jakiś nowy wierszyk o kupie, Pawełku vel pislamisto.

 12. o. Rydzyk głosował na PiS bo nic innego lepszego nie było. Nie było innego wyboru. Większość ludzi głosowało na zasadzie mniejszego zła. PiS nie jest idealne ale nic lepszego nie było. Tak samo nie dziwi, że o Rydzyk planuje głosować na Dudę, dokładnie z tych samych powodów co i na PiS. Ale nie zmienia to fakty, że w kampanii wyborczej rodzina Radia Maryja bardzo aktywnie wspierała Konfederację.

  1. Po pierwsze, Rydzyk leci na kasę którą mu PiS daje, więc kieruje się mamoną a nie dobrem narodu,
   Druga sprawa, rządy PiS i rozdawnictwo pieniędzy doprowadzają po mały do inflacji którą coraz bardziej widać, a z biegiem czasu będzie ona przybierać na sile, jeśli ktoś nie wierzy to proszę się przyjrzeć Wenezueli albo przyczyną upadku Starożytnego Rzymu.
   Trzecią i najważniejszą kwestią jest to że Konfederacja to partia dla ludzi Pracy! Tych co nie boją wziąć własnego losu w swoje ręce, za to PiS to partia dla ludzi… lubiących żyć na kolanach i błagających o jałmużnę rozszczeniowców

  2. “Mieszkaniec” – tzn. że torunia? To wiele wyjaśnia. Czy poza panem Mentzenem i kilkoma jeszcze osobami jest tam ktoś normalny?

 13. UUUU, co za przykry cios z bratniej katolickiej ręki:) Nadworny komentator Rydzola , miszcz Michalkiewicz, co na to powie?:)

  1. Stasio nic nie powie, zobaczy wypłatę od Rydzusia i karnie się stawi w robocie naganiać ojczulkowi staruszek.

 14. Le łżesz Rydzyk, jak to z toruniakami nie warto Cię ani bronić ani – tym bardziej – z Tobą współpracować!

 15. Konfederaci jeszcze nie zdążyli otworzyć ust a już Rydzykowi coś się nie podoba. To fatalnie prognozuje na przyszłość radia m. Jak K dojdzie do władzy to grzyb nie dostanie ani grosza na swoje wariactwa.

 16. Tzn.?! Konkrety?! Widzę, że nagonki od początku na Konfederację ciąg dalszy; teraz z tej strony… czerwony Wprost i jej cudne/i dziennikarki/e?! Czcigodny Ojcze nie daj się zwieść przez wilcy… cha cha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.