fbpx

Nowy rodzaj urzędasa w Gdyni

INFO: W Gdyni powołano pełnomocnika prezydenta do spraw przestrzeni publicznych – informuje portasamorzadowy.pl.

 

Pełnomocnik ma dbać o jakość życia w miejscach publicznych. Gdynia to pierwsze miasto w Polsce, które stworzyło taki stołek.

– To, czego miasta współcześnie potrzebują, to innowacyjne rozwiązania dla przestrzeni wspólnych, w szczególności takich, które nie antagonizują mieszkańców. Widzę potrzebę zwiększenia jakości naszych inwestycji i uzupełnienia ich o właśnie taką wrażliwość. Dbać o nią będzie pełnomocnik ds. przestrzeni publicznych – powiedział p. Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

 

Źródło: portalsamorzadowy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
pislamistaJackHolbornkrakus Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pislamista
Gość
pislamista

Najnowszy wierszyk: Potop nieszwedzki czyli Dysosans poznawczy Pan Stefan Gullgren gul-gul-gangreny Z bałtyckiej wody boi się. Nie wiedzieć czemu! „Bo nie ma ceny Ozonowanie…” To się wie! „Samooczyszcza się Wisła przecież!” – Zapewnia wszystkich Ra-fa-el… Więc SANEPIDzie, jak Korwin pleciesz; Niech Szwed podziwia piany biel! Jednak pan Gullgren, ambasadorem Szwedzkim jest, który zdanie ma, Że woda śmierdzi. I to nie chlorem! Piana jest barwy, jak się sra… I pilna prośba stąd o spotkanie Ze strony szwedzkiej. Dziwne to, Bo, jak sinice, też zaufanie Kwitnie… Z Rafałkiem zgodni są. Stefan i Rafał tęczowe flagi Każą rozwieszać tu i tam. I nagle… Czytaj więcej »

JackHolborn
Gość
JackHolborn

O jakość życia w miejscach publicznych dba już policja państwowa.

krakus
Użytkownik
krakus

Cóż za kaleczenie języka polskiego… przecież przestrzeń publiczna nie ma liczby mnogiej…