Nowicka zszokowana, że Korwin będzie marszałkiem seniorem!

INFO: “O Jezus” – tak zareagowała p. Wanda Nowicka z Lewicy na wiadomość, że p. Janusz Korwin-Mikke może zostać marszałkiem seniorem.

 

Informację podał p. Jacek Wilk z Konfederacji, który gościł w programie powyborczy w RMF FM.

– Wynik Konfederacji to prawie cud. Oznacza, że zagłosowało na nas ponad 1,1 mln ludzi, czyli to jest wzrost o 100% od wyborów majowych. I to w jakiej sytuacji! Telewizja publiczna od kwietnia nie zaprosiła nas ani razu. Udawali, że nas nie ma. Przegrali z nami 3 procesy o kłamstwa. Złamali teraz prawo, bo nie opublikowali wyroku, który mieli obowiązek opublikować. I w takich warunkach udało się podwoić elektorat – zauważył p. Wilk. – Jako smaczek powiem państwu, że wszystko wskazuje na to, że Janusz Korwin-Mikke zostanie marszałkiem seniorem – powiedział p. Wilk.

Goszcząca w programie p. Nowicka, znana feministka, zareagowała na te słowa westchnieniem “o Jezus”. Z kolei p. Marzena Okła-Drewnowicz z PO musiała szybko napić się wody.

– Ta wolność dla kobiet w wydaniu Mikkego to naprawdę ciekawa będzie – rzuciła p. Nowicka.

 

Źródło: youtube.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

12
Dodaj komentarz

avatar
7 Tematy komentarzy
5 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
9 Autorzy komentarzy
KRZYSZTOFmkmkmkCyprianPisiawa-Błońskaleon Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KRZYSZTOF
Gość
KRZYSZTOF

Uważam tak jak w 2016 ze Konfederacja wygrała bo musiała wygrać w konsekwencji wygranej PiSu w 2016. Polega to na tym ,ze PiS obnażył swoje zakłamanie i prawdziwe bolszewickie oblicze ( zauważcie ze bolszewicy również rozdawali, tępili kulaków, bieri zagrabliennoje, to hasła PiSu) Wiec Korwin i Konfederaci powinni podziękować PiSowi ze teraz maja swojego wroga i moga na nim jeździć do końca jak na Łysej kobyle. Program PiSu jest niespójny i w dłuższej perspektywie kompletnie niewydolny, upadnie tak jak socjalizm w wydaniu PZPR. Kaczor, nie możliwe żeby tego nie wiedział, doskonale sobie z tego zdawał sprawę, tylko sobie założył ze… Czytaj więcej »

Cyprian
Gość
Cyprian

Lewak Rakowski miał powiedzenie: “na Boga” !

Pisiawa-Błońska
Gość
Pisiawa-Błońska

System “proporcjonalny”:

Konfederacja – 11 posłów (6,81%)
Lewica – 49 posłówposłów (12,56%)

Niecałe 2 razy większe poparcie a ponad 4 razy więcej posłów.

leon
Gość
leon

Kiedy trwoga to do boga. Skoro lewaczka woła “o Jezus” to jest wierząca czy nie?

leon
Gość
leon

PS. nie czytałem komentarza Tomka. Napisałem i dopiero później zobaczyłem.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

lewaczka jako osobnik ludziopodobny nie wierzy w nic jeżeli woła “o Jezus” to dla niej znaczy tyle co jakby zawołała “o jeżu” lub “o feministko” lub “o geyu” czyli takie zawołanie jakby lenina wynieśli z Kremla na wysypisko

Cyprian
Gość
Cyprian

Nawet zagorzały ateista Jaruzelski. wyspowiadał się na wszelki wypadek przed śmiercią. Kiszczak miał pogrzeb z popem w obrządku prawosławnym. Trzeba zapytać sincericutasa albo srariusza w co wierzy Dukaczewski.

mkmkmk
Gość
mkmkmk

Prawdopodobnie w Latającego Potwora Spagetti

Siusiawa-Błońska
Gość
Siusiawa-Błońska

Trzeba wprowadzić karę śmierci za morderstwa – w tym za aborcję.

Tomek
Gość
Tomek

Powiedziała “O Jezus”? Czyli sprawdza się stare powiedzenie, że “jak trwoga, to do Boga”, czy jak to mówił bodajże Churchill: “W okopach nie ma ateistów”

basza
Użytkownik
basza

Korwin mógłby mieć i 123 lata, a PiS i tak stanie na głowie, i “dla odmiany” zaproponuje, aby pierwszą sesję Sejmu otworzył marszałek… junior!

korwinista
Użytkownik
korwinista

Na kolejnym posiedzeniu jeszcze starego sejmu mogą uchwalić cokolwiek.