Działacz Wolności inicjuje akcję LGBT “Srał to pies”

INFO: Były kandydat na radnego Warszawy z ramienia komitetu Wolność, p. Jakub Perkowski, w samorządzie zainicjował nową akcję – LGBT “Srał to pies”.

 

P. Perkowski tłumaczy, że zainspirował go “miesiąc dumy” i “tzw marsz równości w Warszawie”. Podkreśla, że celem akcji jest uchronienie dzieci “przed tym gównem”. Niedoszły radny przygotował sobie mnóstwo maleńkich tęczowych flag LGBT. Na nagraniu udostępnionym w sieci pokazuje, jak wbija je w psie kupy na trawniku.

– Drodzy państwo, w ten sposób oznaczam cały trawnik. Jak widzicie na tym trawniku jest sporo kup – mówi p. Perkowski. – Cały trawnik jest w kupach i ja ten trawnik w sposób tęczowy oznakowuję, żeby nasze dzieci nie wdepnęły w to gówno. “LGBT srał to pies”. Pamiętajcie państwo. Chrońmy nasze dzieci przed tym gównem – dodał.

 

Źródło: nczas.com

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
3 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
UkaszJackHolbornmietexWojciech Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wojciech
Gość
Wojciech

Dobre. Trochę niesmaczne, ale niesmaczny żart też jest potrzebny. Poza tym dobre skojarzenia homosie i kał oraz psy. Dwa psy walące się w dupę i potem liżace swoje fiuty. To wypisz wymaluj środowisko osób owładniętych tymi obsesjami.

mietex
Gość
mietex

Ale oni potrafią nie tylko to. Znał, to i u hetero występuje. Homoseksualiści potrafią się w sobie zakochać.

JackHolborn
Gość
JackHolborn

To nie homoseksualiści, tylko narcyści:-)

Ukasz
Gość
Ukasz

Miłość od pierwszego wylizania fiuta