fbpx

Miliarder: Bezrobocie sięgnie 20%

OPINIA: Obietnice PiS nie są możliwe do zrealizowania – ocenił p. Zbigniew Jakubas, jeden z najbogatszych Polaków – podaje businessinsider.om.pl.

 

– Obiecana pensja minimalna 4 tys. zł w ciągu trzech lat – to świetny przykład populizmu. W takim przypadku wiele firm zbankrutuje, nie mogąc udźwignąć kosztów, a bezrobocie sięgnie 20%. To jest kompletne szaleństwo, postulat nie do zrealizowania – powiedział p. Jakubas.

Zdaniem miliardera, PiS wprowadziło sporo zmian, które ułatwiły życie przedsiębiorcom i ma ministrów, którzy rozumieją biznes. Jednak na krytykę zasługuje to, że polscy przedsiębiorcy wciąż czekają na przyjazną administrację.

 

Źródło: businessinsider.com.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
2 Autorzy komentarzy
Piotr I.GrembowiczKamil Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr I.Grembowicz
Gość
Piotr I.Grembowicz

ps. Liczy się dla nich to, co jest dziś, jutro, ewentualnie pojutrze, a dalej to kogo to…
jak za Gierka, choć wtedy były te plany czteroletnie, pięcioletnie etc.

Piotr I.Grembowicz
Gość
Piotr I.Grembowicz

Ale tego nie będzie, to był kit, podpucha i ustawka cha cha

Kamil
Gość
Kamil

A ja myślę, że może to się stać. Rząd doprowadzi do tak wielkiej inflacji, że pozbędzie się problemu 500+. 500 po wprowadzeniu takich podwyżek będzie warte tyle, co kiedyś zasiłek rodzinny. A najlepsze, że najbardziej ucierpią, ci którzy w największym stopniu głosowali na PiS, czyli emeryci i renciści, którzy będą mieli niską rewaloryzację swoich rent i emerytur, ponieważ “oficjalna” inflacja będzie niska. Prywatny sektor jakoś się do tego dopasuje.