Miesiąc ograniczenia wolności za palenie węglem

INFO: Krakowski sąd skazał na miesiąc ograniczenia wolności mężczyznę, który palił w kotle centralnego ogrzewania drewnem i węglem – podaje bankier.pl.

 

Ograniczenie wolności ma polegać na wykonywaniu nieodpłatnej, kontrolowanej pracy na cele społeczne, w wymiarze 20 godzin. Mężczyźnie zarzucono, że w październiku palił w kotle centralnego ogrzewania zabronionymi rodzajami paliw – drewnem i węglem, ignorując tym samym przepisy uchwały antysmogowej. Nieprawidłowości wykazała kontrola przeprowadzona przez straż miejską.

 

Źródło: bankier.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
PawełPaweł K.Leszy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł
Użytkownik
Paweł

Mam kominek, paliłem w nim, palę i będę palił!! Kontrole SM, nawet te z powietrza można oszukać- kto rozumny wie jak!! A w tzw “ustawie antysmogowej” wcale nie chodzi o walkę ze smogiem. Skąd smog w lecie, gdy nikt nie pali w piecach? Kraków tę walkę przegrał dzięki Majchrowskiemu, który Kraków oddał klechom i deweloperom. Zabudowa bez ładu i składu, wycinka drzew na potęgę (poparta Lex Szyszko), wszechobecne korki samochodowe- i mamy przyczynę smogu!! Zakaz palenia drewnem i węglem- paliwami relatywnie tanimi- to skazywanie ludzi na gaz, prąd i MPEC. A za pasem podwyżki prądu, podwyżki ciepła miejskiego….. Dodajmy do… Czytaj więcej »

Paweł K.
Gość
Paweł K.

to już Orwell albo Huxley! albo literatura/film SF!

Leszy
Gość
Leszy

Miesiąc oznacza 20 godzin? I czy ktoś jeszcze uważa, że obecnego sądownictwa nie na leży zlikwidować i zastąpić go rozumnymi ludźmi?