LOT wprowadza dobrowolną opłatę za CO2

INFO: PLL LOT wprowadzają dobrowolną opłatę ekologiczną do biletów pasażerskich, która zostanie przeznaczona na działania proekologiczne – podaje Interia.

 

Państwowa spółka tłumaczy, że każdy pasażer, kupując bilet na stronie internetowej lot.com, będzie mógł uiścić dobrowolną opłatę, która wspomoże realizację projektów mających na celu kompensację emisji C02 i działania proekologiczne. Pasażer będzie mógł obliczyć tzw. ślad węglowy swojego rejsu, czyli sumę emisji gazów cieplarnianych w przeliczeniu na odległość, jaką pokona na danej trasie, a także dowiedzieć się, w jaki sposób może go zniwelować i przeznaczyć wybraną kwotę na działania prośrodowiskowe.

 

Źródło: interia.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
Paweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paweł K.
Gość
Paweł K.

ps. dziś to najbezpieczniej szybko z pracy do domu, chyba że jakiś popaprany islamista w imię kretyna podłoży bombę w międzyczasie, gdzieś po drodze, albo i w samym domu… cha cha

Paweł K.
Gość
Paweł K.

cha cha kolejny podatek idzie w górę, więc obywatel płaci jak zwykle, bo jest na dole tej drabinki… a tak w ogóle, to po cholerę tak latać i latać; i jak to jest możliwe, że to lata?!