Liderzy Konfederacji skomentowali wyniki

INFO: Czołowi politycy Konfederacji na gorąco skomentowali wyniki eurowyborów, kiedy jeszcze podawano, że Konfederacja przekroczyła próg wyborczy.

 

– Mam nadzieję, że się Jacek Kurski i jego banda pomylą. Walczyliśmy przeciwko dwóm największym telewizjom, nie mieliśmy za sobą żadnego poparcia, walczyliśmy tylko dzięki internetowi. Biorąc to pod uwagę, to jest ogromny sukces – powiedział JKM tuż po ogłoszeniu sondażowych wyników.

– W Polsce trwa wojna cywilizacyjna. Ci, którzy depczą nasze wartości, zostaną zatrzymani i dokona tego Konfederacja, nikt inny. Widzimy dziś nijakość rządzących i KE. To na nas spoczywa obowiązek obrony suwerenności. Niepodległość nie jest na sprzedaż. Polacy powiedzą dość temu, co symbolizuje Donald Tusk, KE. Naszym hasłem jest Bóg, Honor i Ojczyzna – powiedział z kolei WCz. Robert Winnicki.

– Ten wynik pokazuje, że telewizja nie rządzi światem. Media próbowały nas zamilczeć, próbowały obrzydliwych ataków na nas. W tych warunkach przebiliśmy się. Zrobiliśmy ponad 6%, mamy trzech europosłów. Oni będą walczyć o nasze interesy i mówić prawdę – mówiła p. Kaja Godek.

– To gigantyczny sukces. Konfederacja powstała jak feniks z popiołów. Media przemilczały Konfederację, a potem zaczęły na nią szczuć. Ten prąd antykonfederacyjny był silny – ocenił WCz. Marek Jakubiak.

– Mamy ogromne nadzieje i ogromną wiarę na sukces jesienią. Te wyniki pokazują, że działając w skrajnie niesprzyjających warunkach, mamy tyle samo mandatów co promowana wszędzie, w tym w TVP, Wiosna Biedronia – skomentował p. Krzysztof Bosak z Ruchu Narodowego.

Natomiast p. Grzegorz Braun zwrócił się z apelem do prawicowych polityków i działaczy.

– Zapraszamy wszystkich patriotów do Konfederacji. Zapraszamy kukistów, zapraszamy Kluby Gazety Polskiej! Konfederacja to nie jest zamknięty klub egoistów! – oświadczył reżyser.

– Odbyłem w ostatnich latach ponad 600 spotkań z czytelnikami. Wielu z nich to sympatycy PiS. Po rozmowach z nimi twierdzę, że wynik Konfederacji na jesieni może być tylko lepszy. Wyborcy PiS bali się bowiem zmarnowania głosu. (…) Twierdzę zatem, że Konfederacja będzie zyskiwać i PiS może być skazane na koalicję z Konfederacją – powiedział p. Sumliński w telewizji wRealu24.pl.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
1 Autorzy komentarzy
cutpurse Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
cutpurse
Gość
cutpurse

Prawda jest niestety taka, że dwóm najsilniejszym opcjom udało się zmarginalizować konkurentów niemal kompletnie. Przez to klątwa straconego głosu poważnie utrudni start jesienią w naprawdę ważnych wyborach.
Błędem jest deklarowanie gotowości do zawarcia koalicji z post-sanacją, która rozkrada Polskę wcale nie gorzej niż pseudo-liberałowie i jeszcze czyni wspólników w grabieży ze świadczeniobiorców socjalu.