LGBT kompromituje homoseksualistów! To element rewolucji neo-marksistowskiej.

Karol Marks

“ProLGBTeriusze”

W ostatnich dniach działacze LGBTQZ+ ponownie postanowili profanować warszawskie pomniki. Ich działanie udowadnia, że dla tych ludzi nie ma ani świętości, ani granic smaku. Dla nich liczą się jedynie cele polityczne i osobiste kariery, bo nawet los homosi nie jest im bliski. Przecież ta banda chamów spod tęczowej flagi (często opłacana z zachodu) swoimi akcjami antagonizuje społeczeństwo przeciwko społeczności niewinnych homosiów i kreuje ich na frustratów, przestępców i prowokatorów. Można wręcz powiedzieć, że działacze LGBT dbają o los i dobro homoseksualistów, podobnie jak bolszewicy dbali o los robotników i chłopów. Homoseksualiści i kobiety są po prostu wykorzystywani przez neo-marksistów. Jest to ich nowy proletariat, który ma im pomóc w zdobyciu władzy i wpływów. Więcej na ten temat w komentarzu i analizie politycznej na KORWiN TV:

LGBT – długie ramię NEO-Marksistów

A tu kilka słów prawdy na ten temat w Studio Polska.

– Karol Wilkosz

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

11
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
7 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
7 Autorzy komentarzy
JanuszDianasinceritassariuszDominik Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

Panie Korwin-Mikke, dlaczego taką Pana bolączką jest, że LGBT ośmiesza/dołuje/kompromituje itd. ten ruch? Oby tak dalej, ale nie rozumiem tej logiki… z czego radość, chyba, że jesteśmy ZA?

Diana
Gość
Diana

Spokojnie, jest jeszcze garstka na warcie. Za zdjęcie flagi z murów Kościoła Świętego Krzyża na Krakowskim przedmieściu, gromadka wielobarwnych “kolegów” i “koleżanek” ściągała maseczki, plując na kamienie i patyki i rzucała mi w twarz. W dobie “pandemii”, w którą tak bardzo wierzą.. Hipokryzja i zezwierzecenie. Nic więcej nie mam do dodania.

sinceritas
Gość
sinceritas

Podręcznik korwinizmu – poziom 0
comment image

sariusz
Gość
sariusz

Karol Marks był lesbijką, gayem, biseksualistą czy może transwestytą? Bo mnie uczono, że był socjalistą, który chciał zniszczyć własność prywatną, czyli takim PiS-owcem. Ale tu może chodzi o innego Marksa.

Alicja
Gość
Alicja

A co, w programie Lewicy nie ma jeszcze mocniejszego socjalizmu niż w PiSie? + Idee Marksa są dużo szersze niz sam socjal przecież

sariusz
Gość
sariusz

No więc właśnie w tym rzecz. Idee Karola Marksa są rzeczywiście bardzo szerokie. Napisał mnóstwo książek, artykułów, pozostawił wiele listów itd. I chyba nigdzie w nich nie poruszył nawet jednym zdaniem sprawy homoseksualizmu czy w ogóle różnych orientacji seksualnych. Dlatego nie rozumiem, dlaczego KońPiS nazywa ruch LGBT mianem “marksistów”.

Kontrrewolucjonista
Gość
Kontrrewolucjonista

Homoseksualiści to dzisiejszy proletariat,tak samo jak czarni czy feministki. Marks mówił o nieustającej walce klas przechodząca przez różne etapy historyczne. Dzisiaj taka rolę mają odgrywać powyższe grupy. Tak samo jak lewicy wcześniej nie chodziło o dobro robotników tak teraz nie chodzi jej o dobro kobiet, czarnych czy homo są jedynie narzędziem do przeprowadzenia rewolucji. Ścisłej to jest marksizmu kulturowy, przeniesienie heglistowskiej dialektyki z gruntu gospodarczego szerzej.

sariusz
Gość
sariusz

Celem Marksa było obalenie prywatnej własności. Ci wasi LGBT jakoś tego nie chcą, więc nie widzę innego powodu, żeby nazywać ich marksistami poza takim, żeby się podlizać Ziobrze. W Polsce prywatnej własności zagraża PiS a więc to są neomarksiści.

sinceritas
Gość
sinceritas

To Korwin też jest marksistą, gdyż usiłuje oswobodzić klasę podatników od wyzysku klasy biurokratów.

Dominik
Gość
Dominik

Zainteresuj się tym co się dzieje w Stanach i gdzie zaszła lewica po tym jak już zrobiono z LGBTQ+ święte krowy, to może zrozumiesz jak się ma jedno do drugiego.
Polecam “Joe Rogan Experience #1501 – James Lindsay” na yt- z tej rozmowy można się wielu rzeczy na ten temat dowiedzieć.

sariusz
Gość
sariusz

Gdzie zaszła lewica w USA? Nacjonalizowane są przedsiębiorstwa? Farmerzy są zmuszani do zrzeszania się w kołchozach? A może tworzone są obozy pracy dla “wrogów ludu”?
PS. Filmików na yt nie oglądam ponieważ potrafię czytać.