fbpx

Lewica w szoku po znakomitym wyniku Brauna

INFO: Środowiska lewicowe nie mogą otrząsnąć się po tym, jak WCz. Grzegorz Braun znokautował wyborczych rywali na Podkarpaciu – donosi naTemat.pl.

 

Portal przypomina, że p. Braun już w liberalnym Gdańsku, gdy startował na prezydenta miasta, uzyskał aż 12% głosów. Z kolei w wyborach do Sejmu p. Braun pokonał wszystkich kandydatów KO. Głosowało na niego aż 31 tys. wyborców. Lewa strona sceny politycznej analizuje teraz, skąd fenomen p. Brauna.

– Tak, jesteśmy zaskoczeni. To nie jest powód do chluby, że Grzegorz Braun dostał tutaj tak dużo głosów. Ale co zrobić. Nic na to nie poradzimy – mówi portalowi przewodniczący Rady Miasta Rzeszów, p. Andrzej Dec z PO.

Polityk przyznaje, że rozmawiał już o tym z kilkoma osobami.

– Wszyscy byli zbulwersowani – podkreśla samorządowiec.

Także p. Dariusz Bobak, działacz Rebeliantów Podkarpackich i Obywateli RP, nie jest szczęśliwy z powodu wyniku p. Brauna.

– Niedobrze go odbieramy. To bardzo skrajne poglądy, których nie można wiązać z cywilizacją zachodnią. Na Podkarpaciu ruchy skrajnie prawicowe są silne i to może rodzić jeszcze większe obawy – mówi.

 

Źródło: natemat.pl

20 thoughts on “Lewica w szoku po znakomitym wyniku Brauna

 1. Me(n)dialna panika przed Konfederacją

  TVPiS, TVNazi, Niusłikał, Wybiórcza,
  Gejzeta (pseudo)Polska i pomniejsze płazy
  Poczuły, jak imperium kłamstwa się obkurcza!
  „Nadbudowa wyrosła, choć nie miała bazy!

  Jakże to, nadbudowa dziś formuje bazę?”
  Nie tak ICH Marks nauczał… A konfederaci
  Lokują bazę w miejscu, co budzi odrazę…
  Logiczni i uczciwi. I NIKT IM NIE PŁACI !!!

 2. ,,Szczęść Boże” -rzeczywiście ,,to bardzo skrajne poglądy, których nie można wiązać z cywilizacją zachodnią.”

 3. Lewica jest zdziwiona?! Lewica powinna sie cieszyc, ze bylo tylu naiwnych I niedouczonych Polakow!! Pana Brauna wybrali Polacy przede wszystkim za madrosc, wiedze, inteligencje!! Czy wsrod zydo-PISu I reszczie bolszewi z PO-KO, PSL I SLD znajda jednego rownie inteligentnego Polaka?! Banda czworga to prymitywy zydo-ukrainskie… wedle nastepnego “yntelygentnego” – Gowina maja oni byc “Polska” elyta!!! Nie ich doczekanie. Najpierw poczynajac od ukrainca Gowina, qwszystkich ukraincow na szkolenie podstawowe, zawodowe, srednie, I uniwersytety… jezeli przejda top wszystko, wowczas moga marzyc o wysokich stanowiekach w POLSKIM RZadzie. KONFEDERACJA ustali reguly I pozion POLSKIEGO RZADU I w ten sposob przetrzewi zydo-ukrainskich niedoszkolonych *agentow !!!

 4. Psy ujadają a karawana jedzie dalej
  Lewica w szoku obywatele RP w szoku PO w szoku choć właściwie idą w jednym kierunku
  Pensje za miskę ryżu itd
  Pan Braun ma na ustach Szczęść Boże ale to puste frazesy
  Konferencja nie ma nic wspólnego z Ideą Narodową
  .

  1. Anna, czyzbys mowila o zydo_PISie I reszcie bolszewi? Przeciez to oni was karmia pustymi frazesami. Pan Grzegorz Braun powiedzial prawde I rowniez powiedzial co mozna I trzeba zmienic w zydowskim “polskim” sluzalczym rzadzie!! Znajdz mi w zydo-PISie I reszcie bolszewi tak inteligentnych POLAKOW, jakcy sa w Konfederacji. KONFEDERACJA to jedyna szansa dla Narodu POLSKI aby wyjsc z tego gnoju zydowskiego w ktorym was trzymaja od 70 lat po wojnie!!! Czy uwazasz, ze uczylas sie polskiej historii w POLSCE?! Nie!… to zydzi was wychowali na zydowskiej bajce historycznej, ktora to wam ulozyli, gdzie *zydzi, czyli najwieksi: *tchorze, *kolaboranci, zbrodniarze na Polakch I wlasnych Zydach, jak I partnerzy barbarzynskich niemiec I sovietow sa “bohaterami” II wojny!! Wszelkie akcje I zwyciestwa Polakow, a bylo ich wiele, zydzi przypisali sobie!! Tak wlasnie glosza na caly swiat, nawet Powstanie Warszawskie… to bylo ich – kolaborantow niemiecjkich!!

 5. Kiedy wybierać znów przychodzi…

  Kiedy wybierać znów przychodzi
  Pomiędzy dżumą, a cholerą,
  Bywa że słuszny wybór młodzi
  Czynią, co uczą się dopiero.

  Tak moja córka (lat dwanaście)
  Z kłopotu pragnie mnie wybawić:
  Chce w trzecią kratkę – wyobraźcie
  Sobie!– za tatę krzyżyk wstawić.

  Dwóch socjalistów lista wciska.
  Trzecią więc córka chce rubrykę
  Dopisać z krzyżem krom nazwiska;
  To: Janusz Ryszard Korwin Mikke!

 6. Niewolnicy zła drżą przed “Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus” w Polskim Sejmie. Czekam cierpliwie i wspominam w modlitwie p. Brauna.

 7. Rebelianty podkarpackie pamietam ich z pyty pl jak sie zblaznili te komuchy sbki ubeki wy zdrajcy lajdaki upaprane w go..ie na wiele pokolen do przodu tfuu

 8. Grzesiu Braun chce aby zamiast wojsk amerykańskich stacjonowali u nas chińscy komuniści w mundurach. Fortem Xi to nazywa. To ma być prawicowy polityk? Prawica to przede wszystkim antykomunizm agencie Braun. Żołnierze Wyklęci napluli by Ci w pysk.

  1. Oj biednys ty czlowieczku !! Czy ty naprawde wierzysz, ze zydo-PIS jest prawica?! CZy ty widziales w historii zydowska “prawice”?! Czytaj I ucz sie, a moze za kilka lat zrozumiesz, ze bolszewizm, czyli revolucje, komunizm, czyli wojny I socjalizm, czyli zamordyzm… to twor zydo-syjonistyczny I nigdy nie mial nic wspolnego z prawica!! Dlaczedo zydo-PIS wyzywal Konfederacje od faszystow, komuchow I nawet Nazi?! Wszystko po to, aby niedouczionych, jak ty przekonac, ze oni sa prawica. Moze do okulisty sie udaj, jezeli tego nie widzisz?!

 9. Zdecydowanie Pan Braun ma poglądy patriotyczne. A patriotyzm nie jest już wartością unijną ? Odpowiem sobie sam-nie jest od dawna. No to wolę poglądy Pana Brauna, niż lewackie, pseudoliberalne, tęczowe mrzonki, które w perspektywie kilkudziesięciu lat doprowadzą do upadku Europy, a Polska, żeby nie zginąć będzie musiała zawrzeć sojusz ze wszystkimi Słowianami, jacy się nawiną.

 10. Jeżeli poglądy pana G.Brauna “nie można wiązać z cywilizacją zachodnią”, to aż się boję zapytać, jakie są teraz obowiązujące “standarty chujnijne” i czym jest teraz cywilizacja europejska?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.