fbpx

Lewica tonie! W najnowszych sondażach Biedroń między 3 a 5 %. Kto jest temu winien?

Wiosenne Problemy

Wiele osób przewidywało powolny koniec Platformy. Tymczasem Rafał Trzaskowski jak dumny kapitan, wsiadł do tonącego statku, zaczął odpompowywać wodę i to z takim skutkiem, że statek unosi się na powierzeni. W takim razie kto teraz zatonie?

Poparcie kandydata na prezydenta, nie zawsze jest tożsame z poparciem dla partii, która go wystawia. Tak było choćby w przypadku kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która znacznie zjechała poniżej poparcia dla Koalicji Obywatelskiej. Jej słabe występy osłabiły trochę tę formację, ale nie na tyle, żeby ją zupełnie pogrążyć. Z kolei, co ciekawe, sondażowe wyniki Roberta Biedronia zaczęły przekładać się na poparcie dla Lewicy, która z 12% osiągniętych w wyborach do Sejmu, zjeżdża nawet do 5%.

Zamiana Kidawy na pro-tęczowego Trzaskowskiego to nóż w plecy dla Lewicy! W tym momencie kandydatura Roberta Biedronia staje się zupełnie bezzasadna.

Wszyscy nastawieni pro-socjalnie mają Dudę – który strzela obietnicami rozdawnictwa jak z rękawa, wspierający ruchy LGBT mają Trzaskowskiego. Natomiast ci, dla których priorytetem jest ściąganie krzyży z miejsc publicznych, mają Hołownię. Elektorat lewicy w pełni zagospodarowany.

Nic dodać, niż ująć. Biedroń może się pakować!

– Dominika Korwin-Mikke

126 thoughts on “Lewica tonie! W najnowszych sondażach Biedroń między 3 a 5 %. Kto jest temu winien?

 1. “ściąganie krzyży z miejsc publicznych” – a propos krzyży. Czy nie uważa Pan, że w kwestii religii powinien panować wolny rynek? Wobec tego wieszanie krzyża, a nie np. półksiężyca w sali sejmowej jest ohydną kryptoreklamą. To tak jakby powiesić tam logo coca-coli, bo coca-cola jest jedynie słuszna i jej właściciele dali rządzącym w łapę.

 2. “Lewica tonie! W najnowszych sondażach Biedroń między 3 a 5 %” .. napisała żona polityka, który startował 6 razy na prezydenta i osiągnął następujące wyniki:
  1995: 2,40%
  2000: 1,43%
  2005: 1,43%
  2010: 2,48%
  2015: 3,19%
  2020: 0% (odpadł w prawyborach)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.