Lewica tonie! W najnowszych sondażach Biedroń między 3 a 5 %. Kto jest temu winien?

Robert Biedroń - Kandydat na Prezydent RP Lewicy

Wiosenne Problemy

Wiele osób przewidywało powolny koniec Platformy. Tymczasem Rafał Trzaskowski jak dumny kapitan, wsiadł do tonącego statku, zaczął odpompowywać wodę i to z takim skutkiem, że statek unosi się na powierzeni. W takim razie kto teraz zatonie?

Poparcie kandydata na prezydenta, nie zawsze jest tożsame z poparciem dla partii, która go wystawia. Tak było choćby w przypadku kandydatury Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, która znacznie zjechała poniżej poparcia dla Koalicji Obywatelskiej. Jej słabe występy osłabiły trochę tę formację, ale nie na tyle, żeby ją zupełnie pogrążyć. Z kolei, co ciekawe, sondażowe wyniki Roberta Biedronia zaczęły przekładać się na poparcie dla Lewicy, która z 12% osiągniętych w wyborach do Sejmu, zjeżdża nawet do 5%.

Zamiana Kidawy na pro-tęczowego Trzaskowskiego to nóż w plecy dla Lewicy! W tym momencie kandydatura Roberta Biedronia staje się zupełnie bezzasadna.

Wszyscy nastawieni pro-socjalnie mają Dudę – który strzela obietnicami rozdawnictwa jak z rękawa, wspierający ruchy LGBT mają Trzaskowskiego. Natomiast ci, dla których priorytetem jest ściąganie krzyży z miejsc publicznych, mają Hołownię. Elektorat lewicy w pełni zagospodarowany.

Nic dodać, niż ująć. Biedroń może się pakować!

– Dominika Korwin-Mikke

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
ChlodnaAnalizaWoodsariusz Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ChlodnaAnaliza
Gość
ChlodnaAnaliza

“ściąganie krzyży z miejsc publicznych” – a propos krzyży. Czy nie uważa Pan, że w kwestii religii powinien panować wolny rynek? Wobec tego wieszanie krzyża, a nie np. półksiężyca w sali sejmowej jest ohydną kryptoreklamą. To tak jakby powiesić tam logo coca-coli, bo coca-cola jest jedynie słuszna i jej właściciele dali rządzącym w łapę.

Wood
Gość
Wood

Pierwszy!

sariusz
Gość
sariusz

“Lewica tonie! W najnowszych sondażach Biedroń między 3 a 5 %” .. napisała żona polityka, który startował 6 razy na prezydenta i osiągnął następujące wyniki:
1995: 2,40%
2000: 1,43%
2005: 1,43%
2010: 2,48%
2015: 3,19%
2020: 0% (odpadł w prawyborach)