fbpx

Lewacy chcą skrócenia tygodnia pracy

INFO: Posłanka Magdalena Biejat z Partii Razem poinformowała, że jej ugrupowanie złoży w Sejmie projekt poselski dotyczący skrócenia tygodnia pracy – podaje wprost.pl.

 

Razem chce, by tydzień pracy został skrócony do 35 godzin.

– Chcemy, by zaczęto mówić o realnych problemach realnych ludzi i by dla każdego było miejsce w tym kraju – zaznaczyła WCz. Biejat. – Jak się ma dziecko poniżej 18 lat, to korzysta się z transferów społecznych, ale jeżeli się go nie ma, to nie ma też transferów. Niestety, za pieniądze, które dostają rodzice, nie da się opłacić pobytu w przedszkolu czy żłobku, bo w 3/4 gmin wiejskich w ogóle nie ma opieki nad dziećmi do lat 3 – tłumaczyła.

 

Źródło: wprost.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
0 Odpowiedzi w wątku
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
3 Autorzy komentarzy
LcqoykmirPaweł K. Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lcqoyk
Gość
Lcqoyk

stromectol order online – where to buy stromectol [дё»йЎµ –

mir
Użytkownik
mir

Może skrócić do 15 h? Rodzice dostają pieniądze i nie wystarcza? Cóż taki rodzic ma począć, jak nie wystarcza? Przeczytałem 3 razy, w poszukiwaniu argumentu za tymi 35 godzinami. Nie znalazłem.

Paweł K.
Gość
Paweł K.

SEJMOKRACJA (DEMOKRACJA) JEST STRASZNA, JEST ZNAMIENIEM UPADKU, TO DEGRENGOLADA, ZGROZA

Paweł K.
Gość
Paweł K.

Zlikwidować im Czerwonym dotację na partię, diety, ulgi!!! Szanowny JKM i Braun!!! I do roboty ich na strefę ekonomiczną (7 dni w tygodniu na 3 zmiany) za miskę ryżu i ich marxistowskie, socjalistyczne, prlowskie ideały/brednie!!!!