fbpx

Lekarze dalej masowo wyjeżdżają z Polski

INFO: Z najnowszych danych Naczelnej Izby Lekarskiej wynika, że pomimo wzrostu zarobków, lekarze wciąż wyjeżdżają z Polski – podaje dziennik.pl.

 

Z najnowszych danych wynika, że przez pierwszych 8 miesięcy br. o zaświadczenia umożliwiające zatrudnienie w innym kraju Unii poprosiło 454 lekarzy. Połowa z nich zrobiła to po raz pierwszy. Od 2005 r. na pracę za granicą zdecydowało się w sumie prawie 15 tys. medyków. Lekarze czują się zmęczeni pracą w Polsce. Narzekają na biurokrację, zbyt dużo godzin pracy i brak dostępu do nowoczesnych terapii.

 

Źródło: dziennik.pl

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł K.
Paweł K.
2 lat temu

bo wszystko jest po staremu, system i ustrój się nie zmieniły, TYLKO PRYWATYZACJA + ludzie, czynnik ludzki tu najsłabszy… a na 3 lekarzy 4 diagnozy i jak tu się leczyć, to nie dowcip! zgroza; acha i nikt nie wraca! bo nie ma do czego, po co i na co!

klioes vel pislamista
klioes vel pislamista
2 lat temu

Reforma Radziwiłła „Sr. ają muchy, będzie wiosna. Będzie szybciej trawa rosła.” Jak reformę reformować, By socjalizm wciąż zachować? Choć pomysłów różnych siła, Kolej dziś na Radziwiłła. Spośród możliwości wielu Wybrał… kurs do PRL-u. Znów centralne rozdzielniki Wezmą w ręce skurczybyki; „Spece”, co za CUDZE składki Mają fajne dość posadki. Tak się socjalizmem kończy Do reformy zapał rończy… Kto jest winny? Ach, Wyborco Spójrz w lusterko! Wszak Cię korcą Te świadczenia, co „za darmo”… Wszystko to jest głupców karmą! Chcesz coś, a więc płać mi lordzie! Jest za darmo coś? – PO MORDZIE !!! Zdrajca Radziwiłł Zdrajca, zdrajca, po trzykroć zdrajca!!!… Czytaj więcej »

Car z KGB
Car z KGB
2 lat temu

Burżuazyjni zdrajcy, wrogowie l***wej ojczyzny, d***kratyczni imperialiści ze zgniłego zachodu !
Do łagrów z nimi !

klioes vel pislamista
klioes vel pislamista
2 lat temu
Reply to  Car z KGB

100/100!
WYKSZTAŁCIUCHY…

klioes vel pislamista
klioes vel pislamista
2 lat temu

PiS da PiS da… To znaczy zaczął rozdawanie Cudzych pieniędzy tym, co mają dzieci. Na telewizję, która „nie jest w stanie Zarobić”, miliard co roku poleci. Już deputaty dostali górnicy I „port lotniczy” w …Radomiu dotacje. Lecz na podwyżkę niech medyk nie liczy! Bo jest „wykształciuch”… (pan Dornbaum ma rację!) PiS da na wierzbie gruszki, gdy zabierze Więcej pieniędzy podatnikom jeszcze. „PiS da…” Z prawicą nie ma, mówiąc szczerze, PiSowski program wiele. Lecz go streszczę: „Centralny będzie w Polsce Port Lotniczy Przekop Mierzei, dla wszystkich mieszkanie.“ Ten, kto zarabia, niech pieniadze liczy! Bo, chce czy nie chce, da finansowanie… Będzie… Czytaj więcej »