fbpx

Kukiz tłumaczy się z koalicji z PSL

INFO: WCz. Paweł Kukiz, lider Kukiz’15 wyjaśnił, że zdecydował się na koalicję z PSL, ponieważ bez pieniędzy i struktur nie byłby w stanie zebrać podpisów potrzebnych do rejestracji listy – informuje wprost.pl.

 

P. Kukiz przekonuje ponadto, że szef PSL, WCz Władysław Kosiniak-Kamysz naprawdę uwierzył w JOW-y i wpisał postulaty ruchu do listy tych, z którymi do wyborów idzie PSL. P. Kukiz zaznaczył, że musi wejść do Sejmu, by nie stracić “mównicy i mediów”.

– I możecie sobie wylewać na mnie hektolitry gnojowicy – ja wiem, że walczę w słusznej sprawie. A co będzie – czas pokaże. Ja mam czyste sumienie – podkreślił p. Kukiz.

 

Zobacz także: Kukiz`15 pójdzie jednak z PSL

 

Źródło: wprost.pl

0 0 votes
Article Rating
Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kukiz Chce UE W Konst. RP? "Nie Gniewaj Się Janek"
Kukiz Chce UE W Konst. RP? "Nie Gniewaj Się Janek"
2 lat temu

Wyszukajcie w Google: “Kosiniak-Kamysz: Wpiszmy do Konstytucji członkostwo Polski w UE”. Pan Kukiz idzie do wyborów razem z partią, której szef w kwietniu bieżącego roku przekonywał posłów, żeby poparli jego projekt wpisujący tzw. “członkostwo Polski w Unii Europejskiej” (niemiecką okupację) do Konstytucji RP. Uzasadniał to tak: “– Jest to swoisty test wiarygodności dla wszystkich polityków w Polsce, a szczególnie tych, którzy w ostatnich miesiącach z lubością ubierają się w szaty euroentuzjastów, a nie tak dawno flagę europejską wyprowadzali z kancelarii premiera i siedzib województw. To jest test wiarygodności i prawdomówności czy autentycznie chcą być w UE.”. Panie Kukiz, żadne JOW-y… Czytaj więcej »

sinceritas
sinceritas
2 lat temu

A kto miał mu zbierać te podpisy, jak wszyscy tzw. “antysystemowcy” głównie zajmują się tym, żeby w końcu przejść do bezpiecznego PiS?

Wwr
Wwr
2 lat temu

Kukiz podobno już jest w Tworkach… obiema nogami

Cyprian
Cyprian
2 lat temu
Reply to  Wwr

Nie obrażaj WSIoków