Kukiz: PiS już próbuje podbierać posłów

INFO: WCz. Paweł Kukiz ujawnił, że PiS już próbuje podbierać posłów z innych klubów – donosi dorzeczy.pl.

 

– Prawo i Sprawiedliwość już próbuje podbierać posłów z innych klubów. Posłowie Kukiz’15 dostali już propozycje. Ja nie, bo mnie się boją – stwierdził p. Kukiz.

Zdaniem lidera ruchu Kukiz’15, nie ma szans na to, by PSL zawarło koalicję z PiS wbrew jego woli.

– Kilka dni temu powiedziałem, że z PiS nie wejdę w absolutnie żadne relacje. I ja się z tego nie wycofuję. A co zrobi PSL? Nie rozmawialiśmy o tym, co byśmy zrobili, gdyby padła taka propozycja, (…) ale wiem jedno – z Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem jesteśmy umówieni na to, że w przypadku tak poważnych spraw, jak ewentualne koalicje, decyzję będziemy podejmowali wspólnie – wyjaśnił p. Kukiz.

Lider Kukiz’15 zaznaczył, że sam wyklucza współpracę z PiS. Dopytywany przyznał jednak, że gdyby PiS wprowadziło mieszaną ordynację wyborczą, to prawdopodobnie przystąpiłby do rozmów o ewentualnej współpracy z partią p. Kaczyńskiego.

 

Źródło: dorzeczy.pl

Oficjalny sklep Janusza Korwin-Mikkego

5
Dodaj komentarz

avatar
4 Tematy komentarzy
1 Odpowiedzi w wątku
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy wątek
4 Autorzy komentarzy
baszasinceritasmonarcha z KGBJohn Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
basza
Użytkownik
basza

Kukiz uważa, że PiS się go boi Och, już widzę, jak Kaczor popuszcza w spodnie ze strachu. Bać się można kogoś, kto jest silny, m.in. swymi zasadami. A Pawełek się sprzedał, i to najbardziej sprzedajnej formacji politycznej na naszym firmamencie! Gotowej dla posad zastawić własną matkę…

sinceritas
Użytkownik
sinceritas

PiS/SP/Porozumienie ma 235-ciu posłów, do tego dochodzi 11-tu usłużnych pachołków z Konfederacji. To już stabilna większość. Po co komu więcej? Konstytucji i tak nie trzeba zmieniać, bo jest TK na telefon.

basza
Użytkownik
basza

srinceritas, usłużnym pachołkiem to Ty tu jesteś, zapewne PiS-owskim, ale… diabli Cię tam wiedzą, może dla Eskimosów robisz, parę szekeli zawsze się przyda.

monarcha z KGB
Gość
monarcha z KGB

Po co mieliby podbierać posłów, skoro PiS + PSL + Konfederacja to nadal za mało ?

John
Gość
John

Gdyby byla ordynacja mieszana, nie byloby cie w sejmie, durny piosenakarzu